VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Přiveďte své dítě na hokej !!

08.03.2011 | Libor Gavlas

Pokud se stále rozmýšlíte, jestli své dítě přivést na hokej, tak příští týden budete mít ještě jedinečnou možnost. Více v článku.

Příští týden bude totiž probíhat další nábor nových mladých hokejistů v rámci pěti tréninkových jednotek nejmladší kategorie - přípravky.

Pokud máte pocit, že vám brání to, že nemáte peníze na výstroj, tak nevěšte hlavu. Hokejový klub Azet Havířov vám díky kontu Azeťák zapůjčí výstroj zdarma!!

Na všech trénincích příští týden navíc bude přítomno několk hráčů A mužstva - např. Robert Říčka, David Klimša, Jiří Krisl, Martin Balčík, Robin Pavlas, Honza Daneček.

Na pátek 25.3.2011 se navíc připravuje karneval na ledě pro rodiče s dětmi, kde si budou moct děti společně s rodiči zasoutěžt o ceny a pořádně se pobavit. Také za účasti hráčů A týmu.