Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Přijďte si užít hokejový svátek v duchu Vánoc s AZetem

13.12.2017 | Martina Kotulová

Za necelé dva týdny odehraje AZ na domácím ledě utkání se Vsetínem, které se společně s bohatým doprovodným programem ponese v duchu Vánoc. Dva dny před Štědrým dnem, tedy 22. prosince, od 15 hodin bude pro všechny, kdo chtějí nasát vánoční atmosféru, připravený program před Gascontrol Arénou.

Vánoční městečko provoněné punčem, medovinou a speciálním občerstvením bude za doprovodu koled bavit nejen fanoušky hokeje už tři hodiny před zápasem. Partneři havířovského hokeje si zde připravili stánky se spoustou zajímavých aktivit a doprovodných soutěží. Bohatý program pro rodiny s dětmi slibuje, že v tento den nebude o zábavu nouze. Vezměte proto své blízké a přijďte si užít pohodové vánoční odpoledne završené svátečním hokejovým zážitkem.

Na stanovišti Pody se budou vyrábět a rozdávat dětem placky. Poda si navíc pro fanoušky připravila soutěž o nejlepší stromečkovou masku. Každý, kdo se jí chce zúčastnit, tak před zápasem musí přijít do jejich stánku, kde bude připraven také fotokoutek, ukázat se a zapojit se tak do soutěže. Vyhodnocení pak proběhne o přestávce mezi třetinami.

S pivovarem Ostravar si mohou lidé zasoutěžit v držení tupláku naplněným vodou. V tento den bude navíc pivovar, kromě klasického Ostravaru, čepovat i aktuální trhák Grifel, pivní speciál ze spilky. Malování na obličej a rozdávání drobných cen si do své režie vzalo také Hitrádio Orion.

Klub si pro své příznivce připravil stromečkové bruslení od 16:00 do 16:45, i zde se tak můžete předvést ve svých nápaditých stromečkových maskách. Všechny děti se mohou při vstupu těšit na malý dárek, který dostanou od klubu. A dárky máme připraveny také pro prvních 500 dospěláků, kteří dostanou knihu se sportovní tematikou.

Sladké dárky značky Pedro pro děti poskytl partner klubu firma The Candy Plus Sweet Factory

Před samotným zápasem ještě proběhne vyvěšování dresu Rudolfa Kleszcze, který byl v roce 2012 uveden do Síně slávy.

Zajímavé aktivity pak fanoušky zabaví i v přestávkách mezi třetinami. Budou se moci zapojit do speciální soutěže na ledě – zorbingu nebo povzbudit naši mládež v přestávkovém zápase. Led bude upravovat vánočně vyzdobená rolba a vyhlašovat se budou také soutěže.

V tento den vyvrcholí prosincová soutěž Adventní hokejový kalendář. V první přestávce seznámíme soutěžící se šifrou, která jim pomůže rozluštit indicie, jež získávají při správném zodpovězení otázek. Mimo dílčí ceny, o které se hraje každý den, tak soutěžící usilují o cestu do vybrané evropské destinace, permanentku na další sezónu a tablet, který do soutěže věnovala RK Evropa Ostrava. Tyto ceny si mezi sebou rozdělí tři nejrychlejší úspěšní řešitelé, které vyhlásíme v druhé přestávce.

Prodej lístků na toto vánoční utkání už běží a ani vy si jej nenechte ujít a ukažte s námi, jak fandí celý Havířov. Přijďte si užít vánočně laděné odpoledne s AZetem. Přidejte se na událost zde a pozvěte také své přátele, ať si vánoční atmosféru užijeme společně v co největším počtu.