Poděkování prezidenta klubu Petra Malíře

10.05.2024 | Klub

Vážení podporovatelé a přátelé havířovského hokeje, máme za sebou sezonu, která měla mnoho. Byla plná sportovního náboje, emocí, skvělých hokejových výkonů, semknutí se za svůj klub i té pravé podporující a motivující atmosféry, která troufnu si říct, může být jen na havířovském zimním stadionu. Přestože na její závěr nepřišla ta pomyslná třešnička na dortu v podobě postupu, dovolím si uplynulou sezonu zhodnotit jako úspěšnou. I když byl finálový soupeř nakonec o jeden gól šťastnější, ukázalo nám zejména Play-off, že Havířov umí žít hokejem a souznít se svým trojbarevným klubem.

Za silným pocitem, který si z uplynulého období odnáším, stojí mnoho kostiček do mozaiky celkového obrazu sezony. Rád bych srdečně poděkoval za podporu všem fanouškům, kteří hnali hráče za předvedenými výkony. Čísla návštěvnosti, která se v Play-off objevila, překročila naše předsezonní očekávání. Obrovské díky patří partnerům klubu, bez nichž bychom nemohli týmu zajistit i v druholigovém hokeji tak kvalitní podmínky pro fungování. Velmi si vážím také toho, že i během rozběhnuté sezony se rozhodli někteří významní podporovatelé do klubu vrátit. Zapomenout nemohu ani na partnerství se statutárním městem Havířov, které je pro AZ zcela zásadní. Děkuji všem, kteří se podíleli na fungování kolem klubu, týmu i organizace zápasů – od marketingu, přes klubovou redakci až po box časoměřičů a mnoho dalších nezbytných osob. A samozřejmě v neposlední řadě chci vyjádřit díky za bojovné, srdnaté a mnohdy také obětavé výkony všem hráčům a členům realizačního týmu kolem Ačka.

Jedna sezona skončila, ale my v klubu, již nyní připravujeme sezonu následující. Do které vstoupíme o zážitky z té uplynulé silnější. Věřím, že přestože to nebude lehké, máme dost vůle, energie i chuti, dotáhnout naši cestu do první ligy do úspěšného finále. Srdečně doufám, že u toho budete s námi a zachováte AZ Havířov svou podporu.

Petr Malíř,
prezident AZ Havířov