PODA novým partnerem AZetu Havířov

10.11.2014 | Petr Miklas

V minulých dnech došlo k podpisu smlouvy mezi AZ Havířov a firmou PODA a.s., která se stala významným partnerem klubu. Spolupráce začala již v září, kdy PODA zavedla síť pro potřeby klubu – vysokorychlostní internet je v kancelářích vedení klubu a trenérů. Výsledky této spolupráce poznají na vlastní kůži i fanoušci a jiní návštěvníci K&K PNEU Arény - budou se moci připojit k volné wifi síti!

První kontakty mezi hokejovým klubem a firmou PODA proběhly začátkem září, manažer Patrik Rimmel, přibližuje začátek spolupráce a představuje nového partnera klubu: „Firma PODA je regionální firma provozující bezdrátové i drátové (optické) připojení k internetu i kabelové televizi. V Havířově má nejvíce zákazníků – tedy i fanoušky AZetu, ale provozuje své sítě i v Ostravě a Frýdku-Místku. PODA přišla s návrhem, že by se mohlo něco udělat pro lidi na ZS, na což my slyšíme, protože jsme za jejich podporu vděční. Výsledkem jednání je vytvoření free WI-FI sítě v K&K PNEU Aréně, která bude pro fanoušky přístupná nejen během zápasů A-týmu AZetu, ale i při zápasech mládeže, veřejném bruslení a podobně. Veřejná WI-FI síť v KK PNEU Aréně je realizována s velkou kapacitou 100/100MB, což umožňuje současné připojení až 3.000 mobilních zařízení najednou aniž by to způsobilo zhroucení sítě.“

To je však terpve začátek dlouhodobě plánované spolupráce. Patrik doplňuje další body smlouvy: „Další oblastí spolupráce bude prezentace AZetu na PODA TV, formou reportáží ze zápasů a upoutávek na domácí zápasy. Do haly bylo přivedeno kvalitní síťové připojení optickým kabelem, což umožňuje do budoucna na velkoplošné obrazovce promítat kvalitní záběry ze zápasu i z televize. Smlouva je momentálně postavena tak, že v tomto roce bude větší objem spolupráce formou barteru, tedy služeb a zboží, a část formou financí. V dalších letech to bude převážně finanční formou.“

Spojením firmy PODA a Azetu vzniklo podle manažera hokejového klubu: „ Spojení partnerů, kteří jsou TOP ve svém oboru - PODA v oblasti moderních technologií, AZ v hokeji. PODA se zařadí mezi stříbrné partnery klubu.“

Za firmu PODA a.s. nám popsal začátky tohoto partnerství Jiří Švarc, který ve firmě zastává pozici manažera pro firemní klienty: „První podnět ke spolupráci vzešel z naší strany, protože mám syna v přípravce, napadlo mě, že by bylo dobré pro rodiče dětí, aby měli možnost připojit se v průběhu tréninků k internetu. Mohli by buď brouzdat po různých stránkách, nebo přímo sdílet své prožitky. Později jsem celý nápad ještě vylepšil a naši nabídku rozšířil tak, aby mohli možnost připojení k internetu využívat i diváci na hokejových zápasech a mohli tak sdílet své zážitky z hokeje, na facebooku nebo jiných internetových aplikacích, rovnou ze stadionu.“

„Firma PODA má v Havířově spoustu připojených bytů, kterým poskytuje internetové i televizní připojení. Proto jsme chtěli zpestřit hokejové zápasy, bereme to tak, že na hokej chodí i naši klienti, takže to vlastně děláme pro ně. Byli bychom rádi, kdyby naše spolupráce byla dlouhodobá, kromě finanční podpory chceme pokračovat i v barterové spolupráci. Chceme víc využít LED obrazovku na stadionu, kde by mohla být naše PODA TV. Měly by tam být záznamy a rozhovory s hráči. Doufáme, že se naše spolupráce ještě prohloubí, chceme havířovskému klubu i divákům, kteří chodí na stadion fandit nabídnout mnohem lepší komfort, co se datových služeb týče, než je tomu dnes,“ doplňuje vizi spolupráce Jiří Švarc.

„My s AZetem chceme spolupracovat a chceme fanouškům klubu nabídnout něco, co jinde na stadionech v okolí nemají,“ shrnuje pan Švarc do jedné věty důvody podpory hokeje v Havířově.

Slavnostní představení nového partnera proběhne ve středu v průběhu zápasu s Prostějovem, firma PODA dá do soutěže vouchery o roční ‎připojení k internetu a tv zdarma. Vybraní zákazníci Pody dostanou za věrnostní body permanentku na AZ (o této akci bude informovat PODA a.s.).

Poukaz na balíček TV + internet na 1 rok zdarma. Služba Rychlý Tandem Vám nabízí:

- Rychlost připojení k internetu 100/30 Mb
- Min. 70 základních + 4 prémiové TV programy
- Aktivační a instalační poplatek za první set-top box 0 Kč
- Nájem na další set-top box 0 Kč

Součástí balíčku Rychlý Tandem jsou i chytré funkce PODA TV. Umožňují Vám přizpůsobit televizní program aktuálním potřebám – kdykoliv si můžete pořad pozastavit, pustit dál, přehrát jej znovu od začátku nebo si jej uložit a přehrát později. Nestihli jste si nastavit nahrávání? Nevadí, k dispozici máte až 36 hodinový archiv televizních pořadů.