VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Prohlášení klubu AZ Residomo Havířov

20.02.2018 | Klub

H A V Í Ř O V - Klub AZ Residomo Havířov reaguje na situaci po sobotním utkání s Rytíři Kladno.

"Zákrok Marka Sikory na Jaromíra Jágra v utkání 50. kola WSM ligy v žádném případě nebyl odehrán s úmyslem přivodit české hokejové legendě zranění. Odmítáme všechna vyjádření, která našeho hráče obviňují ze záměrného útoku na Jaromíra Jágra. Marek Sikora není zákeřný hráč a celá záležitost jej velmi mrzí. Hokej je krásný sport, ale bohužel přináší i takovéto nepříjemné situace. I dle vyjádření předsedy komise rozhodčích Vladimíra Šindlera se o faul nejednalo a je třeba se oprostit od toho, na koho byl zákrok spáchán.

Náš je klub je zastáncem hry fair-play a v tomto duchu vede všechny své hráče a trenéry nejen v A-týmu, ale již od mládežnických kategorií.

Jaromíru Jágrovi přejeme rychlou rekonvalescenci a brzký návrat na led, aby dále zaplňoval zimní stadiony a přitahoval český národ k hokeji."

Martin Kučera

tiskový mluvčí klubu