VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Ptejte se:

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 556 odpovědí v této kategorii celkem.

Jiří Pilch 22.7.2021, 11:42
Dobrý den.Kdy bude zde rozpis ledu ? .Děkuji

Odpověď:
Dobrý den. Rozpis ledu zveřejňujeme ihned poté, co jej obdržíme od SSRZ. Zatím se tak nestalo a ani na webu SSRZ bohužel není rozpis ledu k dispozici.

Aktualizace odpovědi: Rozpis ledu je na webu (26. 7. 2021)
Lukáš Jandora 10.6.2020, 07:21
Vážený pane redaktore Káňo, rád bych se Vás zeptal, proč ve svých článcích na klubovém webu používáte označení ”modrobílý dres”, když AZet Havířov je klubem tří barev, ctí tři klubové barvy a stejně tak i dres AZetu, ať už světlá či tmavá verze, je trojbarevná. Dres je černý, modrý a bílý.
Mohl bych Vás touto cestou požádat o ctění našich klubových barev? Děkuji a přeji mnoho zdařilých slovních obratů do dalších článků...

Dobrý den,
Dovoluji si reagovat na Vaše dva podněty.
Za prvé, díky za pochvalu u rozhovorů, moc mě potěšila.
Za druhé, k těm modrobílým. Ono to je, nejenom pro mě, „blbé“ psát dokola „AZet“, „Havířovští“, anebo „hokejisté z nejmladšího města republiky“. Rovněž se, vzhledem k historii, nabízí Havíři, ale to se zase nemusí někomu líbit, když se doly od spolupráce s AZetem odklonily. Ale zpátky k modrobílé. Klubové barvy jsou sice modrá, bílá, černá, ale na dresech převažuje modrá a bílá a vizuálně i jazykově mi připadá označení „modrobílí“ správné. Proto jej ve svých článcích používám.
S pozdravem,
Vítek Káňa.
Lukáš Jandora 17.5.2020, 08:52
Dobrý den, dotaz nemám, však chtěl bych přispěchat s pochvalou, kterých není nikdy dost.
Chtěl bych pochválit redaktora webu Víta Káňu za to, jak neomšelé rozhovory dělá. Jsou velmi kvalitní, ”jiné”, myslím si, že fanoušky velmi baví. Třeba právě pro tu svou jinakost. Rozhovorům dává jiný šmrnc a i kdyby ten zpovídaný hráč neodpovídal zajímavě, tak třeba volbou vhodných otázek je ten rozhovor přesto kvalitní.
Panu Káňovi přeji, ať jej tahle ”práce” pro AZet baví, protože to je základ k tomu, aby dal do ní chuť a zápal, který čtenáři ocení.
Děkuji a těším se na další jeho rozhovor.
Marek Szypka 4.11.2019, 15:00
Zdravím,

nemáte ve statistikách zaznamenán 1 gól Jana Starého z utkání s FM (26.10.). Upravte si to.

Odpověď:
Dobrý den. Díky za upozornění, chyba opravena.
Roman Soda 27.10.2018, 23:28
Zdravím,
Myslím si že v sekci partneři klubu nejsou vypsáni všichni partneři. Chybí tam minimálně pizzerie Max.

Odpověď:
Také zdravíme a děkujeme za podnět. Máte pravdu, Pizzeria max mezi partnery chyběla. Nyní už je doplněna.
František Salajka 24.10.2018, 12:43
Přeji pěkný den.
Nechci nikoho kritizovat,ale mám jenom jednu takovou malou připomínku.Rád sleduji na vašich strankách fotogalerii a vždy jsem si se zájmem a pobavením všímal ( a nejen já) i záběrů do diváckých řad. Bylo zajímavé dívat se na výrazy některých lidí při sledování některých akcí hráčů. Zdá se mi,že je tam příliš záběrů hráčů i když nejsou vůbec v nějaké akci,prostě jenom takový portrét. Táži se proto,zda by nešlo říci panovi (slečně) fotografům,aby snímali i více tváří z publika? Děkuji moc.

Odpověď:
Dobrý den. Děkujeme za váš námět, fotografům předáme.
Jen pro úplnost. Pro potřeby klubu i redakce jsou využitelné všechny fotografie ze zápasu, tedy i ty "portrétové" hráčů. A my jsme především rádi, že naši fotografové fotí hodně a dobře :-).
Roman Soda 2.10.2018, 15:58
Zdravím,
Chtěl by jsem se zeptat proč už na YouTube kanál AZ nedáváte nejlepší akce a góly zápasu?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Také zdravíme. Pracujeme na tom, aby se sestřihy utkání opět na YT objevovaly.
Marek Kwiecinski 10.9.2018, 14:40
Dobrý den, jen bych chtěl upozornit, že na soupisce chybí číslo dresu u Houdka a Dufka a je tam dvakrát Rok Macuch. Díky za nápravu

Odpověď:
Dobrý den. Díky za upozornění, už je to opraveno.
Roman Soda 8.9.2018, 21:44
Zdravím.
Chtěl by jsme se zeptat proč neiformujete o nových dresech, kdy má být tisková konference atd.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Také zdravíme. Nové dresy měly být překvapením :-). Tisková konference byla určena pro zástupce médií, veřejnost byla o jejím průběhu a obsahu informována veřejným textovým online přenosem.
Marek Kwiecinski 4.9.2018, 14:56
Dobry den, kdy bude upravena sekce partneri klubu. Dekuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den. V nejbližších dnech.
Další stránky
123456>>