AZ Havířov

Od úterního přípravného zápasu se Vsetínem je možnost ve Fanshopu vyměňovat vouchery permanentek za plastové karty. Platí pro permanentky zakoupené do 12. 8.
Prodej permanentek na další sezonu probíhá online (odkaz ZDE) nebo ve Fanshopu na stadionu (každou středu od 13h do 18h). Podrobnosti v článku ZDE.

Živá Hlavní i s účastí AZetu

18.05.2019 | Sarah Ráblová

V pátek večer si lidé v Havířově mohli vyjít do centra města a užít si příjemnou akci Živá Hlavní. Akci pořádá hlavní partner AZetu společnost Residomo a i podruhé byla úspěšná.

Řada obchodů na Hlavní třídě a v okolí zůstala otevřena až do pozdějších hodin a lákala zákazníky na slevy. Zajímavý byl i doprovodný program, nechyběly prodejní stánky. Samotný začátek byl od 18:00, avšak lidé byli nedočkaví a už od 17:00 číhali a pokukovali co, kde najdou.

V rámci pestrého programu mohli návštěvníci narazit na klauny, žongléře, jednokolky, živé sochy, bublináře a artisty na chůdách, kolotoče, pouliční muzikanty a na mnoho dalšího. I ti nejmenší si přišli na své, když měli možnost kouknout na program Zpíváme a tančíme s Míšou. Chuťové buňky uspokojily malé stánky s občerstvením, jako například chutné palačinky. Na samotném náměstí Republiky akci završil koncert Pokáče a rozsvícení Labužníku.

AZet samozřejmě u toho nemohl chybět. Na celé čtyři hodiny se klubový fanshop přesunul na náměstí, hned vedle spřátelené Havířovské desítky. Každý měl možnost přijít, kouknout a nakoupit s 30% slevou na veškeré zboží. Na fanoušky čekali i hráči Honza Bambula a Vojta Ševěček, aby se mohli podepsat, popřípadě se s nimi vyfotit.

"Jsme rádi, že se můžeme takových akcí účastnit. Už před začátkem byly u našeho stánku fronty. I kluci byli určitě rádi za takový zájem a všichni jsme si Živou Hlavní užili. Děkujeme Residomu za pozvání a těšíme se, že se tady ukážeme i příště," raduje se marketingová manažerka AZetu Martina Kotulová.

FOTO: Sarah Ráblová

Instagram Youtube
×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ Havířov
VHK Robe Vsetín