Živá Hlavní i s účastí AZetu

18.05.2019 | Sarah Ráblová

V pátek večer si lidé v Havířově mohli vyjít do centra města a užít si příjemnou akci Živá Hlavní. Akci pořádá hlavní partner AZetu společnost Residomo a i podruhé byla úspěšná.

Řada obchodů na Hlavní třídě a v okolí zůstala otevřena až do pozdějších hodin a lákala zákazníky na slevy. Zajímavý byl i doprovodný program, nechyběly prodejní stánky. Samotný začátek byl od 18:00, avšak lidé byli nedočkaví a už od 17:00 číhali a pokukovali co, kde najdou.

V rámci pestrého programu mohli návštěvníci narazit na klauny, žongléře, jednokolky, živé sochy, bublináře a artisty na chůdách, kolotoče, pouliční muzikanty a na mnoho dalšího. I ti nejmenší si přišli na své, když měli možnost kouknout na program Zpíváme a tančíme s Míšou. Chuťové buňky uspokojily malé stánky s občerstvením, jako například chutné palačinky. Na samotném náměstí Republiky akci završil koncert Pokáče a rozsvícení Labužníku.

AZet samozřejmě u toho nemohl chybět. Na celé čtyři hodiny se klubový fanshop přesunul na náměstí, hned vedle spřátelené Havířovské desítky. Každý měl možnost přijít, kouknout a nakoupit s 30% slevou na veškeré zboží. Na fanoušky čekali i hráči Honza Bambula a Vojta Ševěček, aby se mohli podepsat, popřípadě se s nimi vyfotit.

"Jsme rádi, že se můžeme takových akcí účastnit. Už před začátkem byly u našeho stánku fronty. I kluci byli určitě rádi za takový zájem a všichni jsme si Živou Hlavní užili. Děkujeme Residomu za pozvání a těšíme se, že se tady ukážeme i příště," raduje se marketingová manažerka AZetu Martina Kotulová.

FOTO: Sarah Ráblová

Dnes v 18:00 | Muži