VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Zbývající zápasy i tréninky letošní sezóny jsou pro všechny kategorie zrušeny

12.03.2020 | Klub

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje na svém dnešním jednání (12. 3. 2020) rozhodl s okamžitou platností o zrušení všech zbývajících zápasů 1. ligy.

Právo postupu do vyšší soutěže má klub, který se po části 2a) - “O pořadí v play-off” umístil na prvním místě - tedy klub HC Motor České Budějovice, a to v naváznosti na většinové rozhodnutí klubů 1. ligy účastnící se play-off 1. ligy ze dne 11. 3. 2020.

Konec sezóny pro mládež a žáky

VV ČSLH zrušil zbývající utkání REDSTONE extraligy juniorů i ELIOD extraligy dorostu, stejně jako všech utkání soutěží starších i mladších žáků.

Důvodem rozhodnutí VV ČSLH je minimalizace rizik spojených se šířením onemocnění COVID-19 a ochrana zdraví hráčů ledního hokeje a dalších osob účastnících se utkání.

Od zítřejšího dne se z nařízení Vlády o nouzovém stavu v České republice ruší všechny tréninky všech kategorií až do konce sezóny. Další informace ohledně odevzdání věcí se děti i rodiče dozví od trenérů.

Vrácení vstupenek

V co nejbližším termínu také budeme vracet peníze za prodané vstupenky na play-off A týmu. O místě a přesném termínu budeme informovat zde na stránkách a na Facebooku klubu.