AZ Havířov

Od úterního přípravného zápasu se Vsetínem je možnost ve Fanshopu vyměňovat vouchery permanentek za plastové karty. Platí pro permanentky zakoupené do 12. 8.
Prodej permanentek na další sezonu probíhá online (odkaz ZDE) nebo ve Fanshopu na stadionu (každou středu od 13h do 18h). Podrobnosti v článku ZDE.

Zastavte se na koledu

15.12.2018 | Klub

Ve čtvrtek 27. prosince odehrajeme na domácím ledě zápas proti Českým Budějovicím. Toto čtvrteční odpoledne mezi svátky jsme se společně s partnery Podou a Residomem rozhodli věnovat koledě.

Všechny děti se mohou těšit na sladké drobnosti, které dostanou u vstupu. Ze všech lístků na zápas pak vylosujeme jednu vstupenku, jejíž držitel získá roční připojení k internetu od Pody zdarma. Do losování jde každý lístek zakoupený online i na pokladnách. Losovat se bude po první třetině a cenu předá zástupce Pody v druhé přestávce.

Residomo si pro fanoušky pro tento zápas připraví obývák u ledové plochy (stejně jako tomu bylo na výročním zápase se Vsetínem). V každé třetině může atmosféru v obýváku zažít skupina o pěti lidech. Soutěž poběží na FB profilu klubu od neděle 16. 12. do neděle 23. 12. Na soutěžní otázku se bude odpovídat na email soutez@hc-havirov.cz a ze správných odpovědí se vylosují tři výherci (pro každou třetinu jeden), kteří si se svými přáteli užijí hokej z netradičního pohledu. Tento silný zážitek si navíc zpříjemní občerstvením v hodnotě 1 500 korun, o které se postarají hostesky.

Lístky na zápas si můžete koupit už nyní online z pohodlí domova ZDE.

Na některých havířovských školách už se objevily nebo ještě objeví poukázky, které při koupi dospělé vstupenky znamenají vstup pro dítě zdarma. 

Instagram Youtube
×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ Havířov
VHK Robe Vsetín