Zastavte se na koledu

15.12.2018 | Klub

Ve čtvrtek 27. prosince odehrajeme na domácím ledě zápas proti Českým Budějovicím. Toto čtvrteční odpoledne mezi svátky jsme se společně s partnery Podou a Residomem rozhodli věnovat koledě.

Všechny děti se mohou těšit na sladké drobnosti, které dostanou u vstupu. Ze všech lístků na zápas pak vylosujeme jednu vstupenku, jejíž držitel získá roční připojení k internetu od Pody zdarma. Do losování jde každý lístek zakoupený online i na pokladnách. Losovat se bude po první třetině a cenu předá zástupce Pody v druhé přestávce.

Residomo si pro fanoušky pro tento zápas připraví obývák u ledové plochy (stejně jako tomu bylo na výročním zápase se Vsetínem). V každé třetině může atmosféru v obýváku zažít skupina o pěti lidech. Soutěž poběží na FB profilu klubu od neděle 16. 12. do neděle 23. 12. Na soutěžní otázku se bude odpovídat na email soutez@hc-havirov.cz a ze správných odpovědí se vylosují tři výherci (pro každou třetinu jeden), kteří si se svými přáteli užijí hokej z netradičního pohledu. Tento silný zážitek si navíc zpříjemní občerstvením v hodnotě 1 500 korun, o které se postarají hostesky.

Lístky na zápas si můžete koupit už nyní online z pohodlí domova ZDE.

Na některých havířovských školách už se objevily nebo ještě objeví poukázky, které při koupi dospělé vstupenky znamenají vstup pro dítě zdarma.

Dnes v 18:00 | Muži
VHK Robe Vsetín