VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Zasoutěžte si o permanentku - Kvíz k 10. výročí novodobého AZetu

03.06.2020 | Klub

Letos v červnu si připomeneme významné výročí. Bude to přesně 10 let novodobého AZetu. V sérii článků se za tímto obdobím ohlédeme. A začneme kvízem, který jistě potěší každého, kdo uplynulé sezóny náš klub bedlivě sledoval.

Soutěžíme o permanentku na následující sezónu 2020/21. Stačí vyplnit emailovou adresu, a pak už jen odpovídat na otázky. Kvíz ukončíme v neděli 7. června. Vyhlášení vítěze se ujme kapitán týmu Honza Maruna, který v případě rovnosti bodů na prvním místě, jednoho vítěze vylosuje. V pondělí 8. června se tak můžete těšit na videohodnocení Honzy, při němž si projdeme i jeho odpovědi.

Po ukončení kvízu si v dalším článku můžete přečíst podrobné odpovědi na dané otázky.

ODKAZ na kvíz najdete ZDE.

Těšíme se na Vaše odpovědi a držíme palce!