Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Zahájení prodeje permanentek na sezonu 2018/19 se blíží, klub chystá několik novinek

14.06.2018 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Tradičně v červnovém termínu, tentokrát v pondělí 18. 6., začíná AZ Residomo Havířov s prodejem permanentních vstupenek na novou sezonu. Zároveň přináší fanouškům aktuální informace k cenám vstupenek a permanentek a také několik zásadních novinek v jejich prodeji.

Permanentky nyní levnější, pro ty nejvěrnější jsou připraveny i bonusy a dárky

Cena permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 je nyní o 100,- Kč nižší než před minulou sezonou. Do konce července za ni totiž fanoušek zaplatí 1 650,-Kč. Po tomto datu se cena zvedne o 200,- Kč na 1 850,-Kč. Vzhledem k rozšíření 1. ligy na 15 účastníků, uvidí fanoušci za tuto cenu v nastávající základní části hned 28 domácích mistrovských utkání! I bez započítání přípravných zápasů, vychází návštěva jednoho cca na 57 Kč!!

Jako už tradičně mají majitelé permanentek řadu výhod:

• Jistotu svého místa na všechna utkání
  • Vstup na přípravná utkání zdarma (letos 5 utkání s atraktivními soupeři – Vítkovice, Poprad, Nové Zámky, Krakov, Trenčín)
  • Prvních 50 permanentkářů obdrží pizzu zdarma od Pizzeria Max dle vlastního výběru nebo porci 10 pikantních kuřecích křidýlek
  • Exkurze do pivovaru Ostravar - na začátku sezony budou vylosováni 4 majitelé permanentek, kteří dostanou možnost zúčastnit se exkluzivní exkurze do pivovaru Ostravar s místním sládkem včetně řízené degustace
  • Předkupní právo na sedadlo – platí do konce července, ale je možno uplatnit pouze ve Fanshopu a to z technických důvodů
  • Možnost zakoupení dětská permanentky za 200,- Kč k zakoupené dospělé permanentce. Opět bude zakoupení možné jen ve Fanshopu

Permanentky si mohou fanoušci kupovat klasicky ve Fanshopu od 20. června vždy ve středu od 13:00 do 18:00, a od 23.července pak denně od 13:00 do 18:00. Do 31. 7. mají majitelé permanentek blokována místa z poslední sezony!

Novinkou pro letošní sezonu je tzv. on-line ticketing, tedy možnost zakoupení permanentky (nebo vstupenky) přes internet. „Přechod na on-line prodej provádíme především z důvodu zvýšení komfortu pro naše fanoušky. Nákup lístků i permanentek budou moci provádět rychleji a z pohodlí domova nebo třeba po cestě na stadion a vyhnou se tak frontám. On-line ticketing nám také umožní připravovat v průběhu sezóny akční cenové balíčky,“ hlásí marketingový manažer klubu Martin Kučera.

„Permanentky jsou letos skutečné výhodným artiklem a to jak po finanční stránce, tak také z pohledu výhod. Už nyní jich není málo, ale přesto ještě  pracujeme na dalších. Věříme, že fanoušci tuto nabídku ocení, stejně jako možnost nákupu výhodného balíčku zápasů, který nahrazuje elektronickou peněženku“, dodává Martin Kučera.

Celou agendu a přechod na online ticketing má na starosti agentura Deep Vision, která provádí ticketing několika extraligovým i prvoligovým týmům.

Odkaz na on-line ticketing je ZDE.

Fanoušci, kteří nyní využijí výhodné podmínky k nákupu permanentky, si zakoupí tzv. elektronické vouchery (viz obr. vzorového voucheru bez QR kódu). Tento voucher jim bude sloužit jako vstupenka na přípravná utkání a před sezonou si je vymění za plastové permanentky. Vouchery si mohou vytisknout, nebo je používat „digitálně“, tedy zobrazením jejich QR kódu na displeji mobilního telefonu.

Vzorový voucher (bez QR kódu)

Ceny vstupenek jen s jednou změnou

Online ticketing budou moci fanoušci využívat samozřejmě i v případě vstupenek. Pro nadcházející sezonu se zvyšuje jen cena vstupenky na mistrovská utkání pro dospělého a to o 10,-Kč na 80,-Kč. Cena všech ostatních druhů vstupenek zůstává beze změny.

Přátelská utkání

Všichni, kromě dětí do 140 cm a majitelů permanentek: 40,-Kč

Děti do 140cm: 10,-Kč

Pro majitele sezónních permanentek je vstup na domácí přípravná střetnutí zdarma!

Mistrovská utkání

Dospělý - muž, žena: 80,-Kč

Děti do 16 let (včetně): 30,-Kč

ZTP, doprovod ZTP: 30,-Kč

Děti do 140cm: 10,-Kč

Další novinkou směřující k pohodlnému nákupu vstupenek je umístění tzv. QR kódů na plakáty s termíny zápasů. Tento QR kód, načtený do chytrého telefonu, povede přímo k on-line zakoupení vstupenky na dané utkání.

Místo elektronické peněženky výhodný balíček zápasů

Elektronická peněženka v sezoně 2018/2019 nebude. Místo ní nabízí klub balíček 12 vybraných zápasů za cenu 11. Prodej tohoto balíčku bude spuštěn zároveň se zahájením prodeje lístků na přípravné zápasy, tedy poslední týden v červenci.

„Momentálně, doslova za pochodu odkrýváme některé technické zádrhely, které průběžně řešíme. Chci tedy poprosit všechny fanoušky o shovívavost, v případě, že něco nebude hned fungovat jak má. V případě jakýchkoliv připomínek k on-line ticketignu mě neváhejte kontaktovat na mém e-mailu (marketing@hc-havirov.cz)“, uzavírá Martin Kučera.