Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

V sobotu se uskuteční Globus Cup 2018

06.05.2018 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V (aktualizováno ve středu 9.5.) - Už počtvrté se, letos v termínu 12. května 2018 od 9:00, uskuteční areálu MFK Havířov turnaj v minikopané, který AZ Residomo Havířov pořádá ve spolupráci se svým tradičním partnerem Hypermarketem Globus.

Už loni došlo k výraznému navýšení počtu účastníků z osmi na třináct. Letošní ročník přivítá 12 týmů, tvořených jak AZeťáky, tak sportovci z dalších regionálních klubů, zástupci sponzorů i fanoušků.

Již tradičními účastníky jsou: AZ Havířov, AZ legendy, KA Klub, Globus Team a HC Vítkovice Ridera. Na svou loňskou účast navazují Panteři Havířov, HC Kopřivnice, Stramis Team a HC Orlová. Fanoušci letos nastoupí pod značkou týmu DC, na poslední chvíli se odhlásili Rumboys. Úplným nováčkem jsou naopak Euroline Team a Baloňáci.

Tým AZetu budou letost tvořit:

Jan Maruna (C), Radek Pořízek, Lukáš Bednář, Jakub Kotala, David Chroboček, Jakub Matai, Patrik Luža, Dominik Cihlář, Jan Bambula a Dominik Raška. V bráně bude Mirek Přibyl (Karviná).

Za AZ legendy nastoupí mj.:

Robin Pavlas, Patrik Rimmel, Jan Daneček, Lukáš Daneček, Robert Říčka, Marek Sikora, Petr Prokop a Tomáš Urbánek.

„Chtěl bych všechny fanoušky AZetu, ale i sportu obecně, pozvat na letošní ročník Globus Cupu. Kromě sportovní části se mohou těšit také na společenskou část této akce. Občerstvení je zajištěno, pro děti budou k dispozici trampolíny, samozřejmostí je vstup zdarma,“ hlásí za organizátory sekretář AZetu Robin Pavlas.