V neděli pořádá AZ turnaj 4. tříd

24.12.2018 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - V neděli 30. 12. 2018 se v havířovské Gascontrol Aréně uskuteční turnaj 4. tříd, podle jednoho z hlavních partnerů nazvaný Silma Cup. Turnaje se, kromě pořádajícího AZetu, zúčastní týmy z Olomouce, Prostějova, Jastrzebie a Žiliny. Přijďte se podívat na zajímavé mezinárodní klání a povzbudit malé AZeťáky. Začíná se v 9:00.

„Zápasy se budou hrát 2x 20 min. hrubého času a poprvé oficiálně na velké hřiště. Do teď hráli kluci na velké hřiště pouze přáteláky, soutěžní zápasy ještě jen jako minihokej,“ uvádí organizátor turnaje a zároveň trenér havířovských čtvrťáků Luděk Jarolím a dodává.

„Máme pro kluky připravený slavnostní nástup k utkání, a jelikož se turnaje zúčastní i tým ze Slovenska i Polska, tak zazní i státní hymny.“

Rozpis utkání turnaje

Organizátoři turnaje mají připraveny, kromě cen pro nejlepší týmy i věcné ceny pro každého hráče. Navíc budou vyhlašovat nejlepší hráče týmů i nejlepšího brankáře celého turnaje.

A kteří hráči budou reprezentovat na turnaji AZ Havířov?

Brankáři: Ftáček, Šlajs, Havel
Obránci: Kaleta M., Giecek, Porubčan, Adámek, Seman, Zielinski, Kopčaj
Útočníci: Bjaček, Potěšil, Jarolím, Gebauer, Dudek, Kaleta Š., Černák, Bystroň, Michalík, Jano, Vávra

Partneři turnaje:

Dnes v 18:00 | Muži