AZ Havířov

Od úterního přípravného zápasu se Vsetínem je možnost ve Fanshopu vyměňovat vouchery permanentek za plastové karty. Platí pro permanentky zakoupené do 12. 8.
Prodej permanentek na další sezonu probíhá online (odkaz ZDE) nebo ve Fanshopu na stadionu (každou středu od 13h do 18h). Podrobnosti v článku ZDE.

V neděli pořádá AZ turnaj 4. tříd

24.12.2018 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - V neděli 30. 12. 2018 se v havířovské Gascontrol Aréně uskuteční turnaj 4. tříd, podle jednoho z hlavních partnerů nazvaný Silma Cup. Turnaje se, kromě pořádajícího AZetu, zúčastní týmy z Olomouce, Prostějova, Jastrzebie a Žiliny. Přijďte se podívat na zajímavé mezinárodní klání a povzbudit malé AZeťáky. Začíná se v 9:00.

„Zápasy se budou hrát 2x 20 min. hrubého času a poprvé oficiálně na velké hřiště. Do teď hráli kluci na velké hřiště pouze přáteláky, soutěžní zápasy ještě jen jako minihokej,“ uvádí organizátor turnaje a zároveň trenér havířovských čtvrťáků Luděk Jarolím a dodává.

„Máme pro kluky připravený slavnostní nástup k utkání, a jelikož se turnaje zúčastní i tým ze Slovenska i Polska, tak zazní i státní hymny.“

Rozpis utkání turnaje

Organizátoři turnaje mají připraveny, kromě cen pro nejlepší týmy i věcné ceny pro každého hráče. Navíc budou vyhlašovat nejlepší hráče týmů i nejlepšího brankáře celého turnaje.

A kteří hráči budou reprezentovat na turnaji AZ Havířov?

Brankáři: Ftáček, Šlajs, Havel
Obránci: Kaleta M., Giecek, Porubčan, Adámek, Seman, Zielinski, Kopčaj
Útočníci: Bjaček, Potěšil, Jarolím, Gebauer, Dudek, Kaleta Š., Černák, Bystroň, Michalík, Jano, Vávra

Partneři turnaje:

Instagram Youtube
×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ Havířov
VHK Robe Vsetín