VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Týmy U20 USA a Německa se utkají v Gascontrol Aréně

05.12.2019 | Daniel Wróbel

Pomalu, ale jistě, už nám klepe na dveře velice očekávané Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020. Tato hokejová událost se uskuteční ve dnech od 26. prosince 2019 do 5. ledna 2020 v Ostravě a Třinci.

Jak už bývá zvykem, všechny účastnící se země mívají před zahájením mistrovství přípravné kempy na území hostitelského státu. Každým rokem sehrají těsně před samotným turnajem několik přípravných duelů, aby své svěřence připravili na nadcházející důležité bitvy. Tento rok tomu nebude jinak. I my se dočkáme přípravných zápasů v našich městech.

A jednoho duelu se dočkáme i u nás v Havířově. Havířovský zimní stadion bude hostit zápas mezi USA a Německem. Uskuteční se 23. prosince 2019 od 17:00 hodin v naší Gascontrol Aréně. Je to tedy den před Štědrým dnem a ten kdo bude mít vánočního úklidu až po krk, se může přijít odreagovat na hokej. Lístky na tento zápas koupíte klasicky přes náš online pokladní systém a pořídíte je také ve Fanshopu.

Jednotné vstupné na tento zápas je 100 korun.
Vstup zdarma mají děti do 140 cm.
Na utkání neplatí žádné permanentní karty klubu.