VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Trenérský tým pro novou sezonu se představuje

08.05.2019 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Už dříve vedení klubu avizovalo, že u A týmu bude pokračovat jako hlavní trenér Jiří Režnar. Jak ale vypadá obsazení trenérských a asistentských postů u dalších kategorií?

Po loňské úspěšné sezoně nedoznal trenérský tým větších změn. Jediné nové jméno je Pavel Leksovský. „Je to trenér s licencí A a má zkušenosti s trénováním extraligy mladšího dorostu. U nás bude hlavním trenérem nové kategorie 9. třída. Chceme ty kluky co nejlépe připravit pro kategorii dorostu,“ říká prezident klubu Jaroslav Mrowiec.

Sportovním manažerem mládeže zůstává Tomáš Potěšil, který bude mít na starosti i kategorie 6. až 9. třída. Vedoucím kategorií přípravka až 5. třída je Robin Pavlas, svazový trenér VPN. SCM (sportovní centrum mládeže, pod nějž spadá dorost a juniorka) povede Tomáš Urbánek.
„Kromě rozvíjení hokejových dovednosti v daných kategoriích, bychom se chtěli zaměřit také na obecné chování dětí a rodičů na ledě i mimo led,“ hlásí prezident klubu.

A jak tedy konkrétně vypadá obsazení trenérských a asistentských postů?

ROZDĚLENÍ TRENÉRŮ AZ HAVÍŘOV PRO SEZÓNU 2019 – 2020

Sportovní manažer mládeže: Potěšil Tomáš

Hlavní trenér brankářů: Šafránek Dušan asistent: Surovec Daniel

Juniorka (ročníky 2000 – 2002)

trenér: Potěšil Tomáš, asistent: Kubečka Pavel

Dorost (ročníky 2003 – 2004)

trenér: Urbánek Tomáš, asistent: Potěšil Tomáš

9. tř. (ročník 2005)

trenér: Leksovský Pavel, asistenti: Mrázek Roman, Urbánek Tomáš

8. tř. (ročník 2006)

trenér: Mrázek Roman, asistent: Leksovský Pavel

7. tř. (ročník 2007)

trenér: Svozil David, asistent: Kubečka Pavel

6. tř. (ročník 2008)

trenér: Mrázek Roman, asistent: Svozil David

5. tř. (ročník 2009)

trenér: Daneček Jan, asistenti: Jarolím Luděk, Pavlas Robin

4. tř. (ročník 2010)

trenér: Jarolím Luděk, asistenti: Daneček Jan, Pavlas Robin

3. tř. (ročník 2011)

trenér: Pavlas Robin, asistenti: Mrázek, Leksovský, Potěšil, Sentivan, Lenomar

2. tř. (ročník 2012)

trenér: Jemelík Petr, asistenti: Svozil, Daneček, Jarolím, Strnadel, Pořízek, Kusý, Piecha

Přípravka (ročníky 2013, 2014 - předškoláci, školáci)

trenér: Jemelík Petr + šéftrenér přípravky, asistenti: Sentivan, Strnadel, Pořízek, Lenomar, Kusý, Piecha

Všem trenérům přejeme hodně zdaru v jejich práci!