VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Tenisový AZ Open i letos s hvězdným obsazením

02.07.2019 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Areál tenisových kurtů Tennis Hill v Havířově-Životicích bude v sobotu 27. 7. 2019 hostit další ročník turnaje AZ Open. A ani letos nebude chybět hvězdné obsazení z řad současných i bývalých hokejistů AZetu.

Už po osmé se bývalí i současní hráči AZetu, sponzoři, partneři klubu a fanoušci setkají na tenisovém turnaji AZ OPEN. Konkrétní jména organizátoři prozatím tají, ale jejich zveřejnění se čeká už příští týden. Nicméně stále se můžete do soutěže přihlásit i vy a to buď telefonicky na čísle 777 774 020 nebo emailem na hokej@hc-havirov.cz. Přihláška bude platná po uhrazení startovného.

Hrát se bude opět atraktivním systémem losovaných čtyřher, což v praxi znamená, že se na turnaj nepřihlásíte jako dvojice, ale spoluhráč do každého zápasu v základní skupině Vám bude vylosován z ostatních účastníků.

To přináší velice atraktivní systém, ve kterém nikdy nevíte, s kým si zahrajete. Můžete se tak na jednom kurtu potkat s hráčem AZ Havířov nebo s dalším fanouškem. Prezentace do turnaje začíne v 8:15, samotný začátek je poté v 9:00.