VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Tenisový AZ OPEN 2018 už v sobotu

24.07.2018 | Josef Nudera

Už se stalo tradicí, že se hráči Havířova, sponzoři, partneři klubu a fanoušci setkávají na tenisovém turnaji AZ OPEN. V letošním roce se bude konat už 7. ročník turnaje! Jak se můžete přihlásit, kde a kdy se akce koná? Bližší informace v článku.

Již každoroční akcí v průběhu léta je tenisový AZ Open. I v letošním roce se bude turnaj hrát na konci července, přesněji v sobotu 28. 7. 2018 na tradičním místě, v areálu Tennis Hill v Životicích.

A také letošní 7. ročník tenisového turnaje bude hrát řada osobností spojených s klubem AZ RESIDOMO Havířov, od hráčů přes vedení až po fanoušky a sponzory klubu. Podle aktuálních informací bude určitě největší hvězdou turnaje nejlepší hokejista ČR David Pastrňák. Dalšími účastníky z řad hráčů pak budou mj. Honza Maruna, Robert Říčka či Marek Sikora.

Autor fotografie: Michal Beránek (Sport)

Herní systém

Hrát se bude atraktivním systémem losovaných čtyřher, což v praxi znamená, že se na turnaj nepřihlásíte jako dvojice, ale spoluhráč do každého zápasu v základní skupině Vám bude vylosován z ostatních účastníků.

To přináší velice atraktivní systém, ve kterém nikdy nevíte, s kým si zahrajete. Můžete se tak na jednom kurtu potkat s hráčem AZ Havířov nebo s dalším fanouškem. Prezentace do turnaje začíná v 8:15, samotný začátek je poté v 9:00. Po přihlášení je nutno uhradit startovné do týdne od přihlášky.

"Přihlásit se můžete buď telefonicky na můj telefon nebo emailem. Kontakty jsou uvedeny také na plakátu k této akci. Určitě se přihlašte, těšit se můžete na hezkou porci tenisu, srandy a zábavy. K účasti na turnaji byli osloveni opět i partneři našeho klubu,“ zve a upřesňuje spoluorganizátor turnaje Robin Pavlas.

Přihlášky telefonicky na 777 774 020

Přihlášky emailem na hokej@hc-havirov.cz

Startovné 500,- Kč (v ceně 2x teplé jídlo, míčky a ceny)