VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Pořiďte si výhodný balíček vstupenek na tři listopadová utkání

05.11.2019 | Vít Káňa

Od 5. listopadu je možno zakoupit balíček vstupenek na tři domácí utkání, která se v havířovské GASCONTROL aréně odehrají v druhé polovině listopadu. Jedná se o zápasy s Kadaní, Ústím nad Labem a Benátkami nad Jizerou. Zápasy se odehrají 18. 19. a 23. listopadu. Cena balíčku je 150 korun. Přijďte podpořit svůj tým v boji o první osmičku.

Při zakoupení balíčku obdržíte 3 vstupenky na utkání, která se odehrají v rozmezí 18. až 23. listopadu. Oproti běžné ceně, než kdybyste si kupovali vstupenku na každé utkání zvlášť, ušetříte 150 korun, tedy 50 korun za jedno utkání. Při koupi dostanete 3 ks vstupenek, kdy každá platí právě na jeden daný zápas.

Balíček pořídíte online v klubové prodejní aplikaci pod tímto odkazem. Na této stránce pak vyberete možnost „Balíčky“, pak už budete postupovat stejně, jako při nákupu vstupenek na jednotlivé zápasy. Balíček se vztahuje na klasické dospělé vstupné. Balíček nebude možno zakoupit na pokladnách. A to ani v den prvního zápasu s Kadaní. Jedinou možností, jak si fyzicky balíček pořídit, je Fanshop na stadionu (Ten je otevřen od pondělí do pátku od 13 do 18 hodin a při domácích utkáních mužů).

Online prodej již běží. Důležité upozornění pro kupující je, že vstupenkový balíček bude možno zakoupit pouze do prvního utkání s Kadaní, tedy do 18.11. do 18:00 online a do 17:00 fyzicky ve Fanshopu.

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů napište na email marketing@hc-havirov.cz.