VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Pořiďte si výhodný balíček vstupenek na 3 zápasy

28.01.2019 | Klub

V únoru odehraje AZ pět zápasů na domácím ledě. Z toho budou hned tři zápasy v polovině měsíce během šesti dnů. Konkrétně ve dnech 13., 16. a 18. února budou soupeři havířovských hokejistů Prostějov, Kadaň a Kladno. Pro fanoušky jsme proto připravili balíček tří vstupenek na tato utkání za zvýhodněnou cenu 200,- Kč.

Při zakoupení Balíčku obdržíte 3 vstupenky, které platí jen na tato tři vybraná utkání. Celková úspora je 60 korun, jelikož vstupné na zápas s Kladnem bude zvýšeno na 100,- Kč.

Balíček pořídíte online v klubové prodejní aplikaci pod tímto odkazem. Na této stránce pak vyberete možnost „Balíčky“, pak už budete postupovat stejně, jako při nákupu vstupenek na jednotlivé zápasy. Balíček se vztahuje na klasické dospělé vstupné. Fyzicky jej pak zakoupíte pouze ve Fanshopu, a to v běžné otevírací době (Po-Pá 13-18h a v době zápasů). Na pokladnách tento balíček nebude k zakoupení (ani v den prvního zápasu).

Prodej online již běží, ve Fanshopu balíček pořídíte již od 28. ledna během utkání s Jihlavou. Důležité upozornění pro kupující je, že balíček je možné zakoupit jen do data prvního zápasu, tedy do 13. 2. do 16:00, kdy je ještě před zápasem otevřen Fanshop na stadionu.

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů napište na email marketing@hc-havirov.cz.