Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Polévka je grunt - Francouzská cibulačka v podání hokejistů sklidila úspěch

16.06.2018 | Martina Kotulová

První ročník akce Polévka je grunt havířovské Armády spásy se odehrál ve čtvrtek 14. června. Ve více než příjemné atmosféře měli návštěvníci možnost ochutnat 6 druhů polévek. Hrnce a vařečky se chopili také naši hokejisté.

Jan Maruna, Jakub Matai a pomocný kuchtík Patrik Luža připravili výbornou francouzskou cibulačku s opečeným toastem, po které se zaprášilo dlouho před koncem akce. „Jsem moc rád, že všem chutnalo. Osobně mě vaření baví a s klukama jsme byli sehraný kuchařský tým. Všichni lidi a taky zábava tady byla super a určitě do toho půjdeme rádi znovu,“ hlásí Jan Maruna.

Své svěřence přišel na akci podpořit také trenér Jiří Režnar a ukázali se i další členové týmu.

Mimo ochutnávání polévek, jež jsou symbolem pomoci lidem v nouzi připravili organizátoři v čele s Alicí Neupauerovou zábavné odpoledne pro děti i dospělé. Nechyběla možnost prohlídky Domu pro matky s dětmi Armády spásy v Havířově, program dětské taneční skupiny a kapely FoPa. A komu nestačila polévka mohl ochutnat tradiční koblihy, grilované klobásy nebo navštívit kavárnu.

„Je skvělé, že jsme byli součástí takové akce. Kluci se úkolu zhostili skvěle, navařili a rozdali 20 litrů cibulačky. Moc mě těší, že jsme si všichni užili skvělé odpoledne a za rok akci rádi podpoříme znovu,“ říká marketingový manažer klubu Martin Kučera.

Atmosféru celého dne si můžete přiblížit ve FOTOGALERII.