Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Páťáci obsadili na turnaji v Bohumíně krásné třetí místo

03.04.2019 | Tomáš Vlček

Dalším žákovským azeťáckým týmem, který posední březnový víkend, konkrétně ve dnech 29.3 - 31.3., reprezentoval klub na posezonním turnaji, byli kluci z páté třídy. V Bohumíně je čekali soupeři z pěti měst, včetně dvou extraligových klubů. A i proto je jejich konečné třetí místo velmi cenné.

Kromě AZetu a domácího Bohumína byli dalšími účastníky turnaje týmy Zlína, Přerova, Kopřivnice a Mladé Boleslavi. Utkání se hrála na 2 x 20 minut, přičemž každá část byla bodována samostatně a po každém zápase navíc následovaly samostatné nájezdy. Vždy tři na každé straně a vítěz za ně získal bod navíc.

Malí havířováci sice do turnaje nevstoupili šťastně, když podlehli domácím, ale díky skalpům Kopřivnice (2x), Zlína a na závěr také Ml. Boleslavi, a navíc třem výhrám v nájezdech, nakonec skončili v horní polovině tabulky.

Výsledky AZetu:

AZ - HC Bospor Bohumín 0:2, 0:4, SN 2:1
AZ - HC Kopřivnice 2:1, 5:1, SN 2:1
AZ - Berani Zlín 4:3, 2:2, SN 0:2
AZ - Zubr Přerov 0:5, 1:2, SN 1:2
AZ - BK Mladá Boleslav 2:0, 0:1, SN 2:0

Konečné pořadí turnaje:

1.Zlín
2.Přerov
3.Havířov
4.Bohumín
5.Kopřivnice
6.Mladá Boleslav

Tým AZ Havířov tvořili:

Hráči: Ovčaři, Kozel - Vudarčík, Mikl, Szarowski, Ševěček, Jemelík, Kučera, Kajzar, Kubálek, Danečko, Bolek, Valenta, Mintěl, Žídek

Trenéři: David Svozil a Pavel Kubečka

Trenér David Svozil byl spokojen nejen z výsledky, ale především s výkony a přístupem svých svěřenců. „Kluci odehráli parádní turnaj. Většina z nich tady odehrála svá nejlepší utkání v sezoně. Velice mě překvapili, hráli na hraně svých možností, nic nevypustili. Těší mě výhra nad celkovými vítězi ze Zlína, přičemž vítězný gól dali v poslední vteřině. Cenné jsou také body z utkání proti Mladé Boleslavi. Kluci zaslouží pochvalu, to nejlepší si nechali na úplný konec sezóny, kterou tímto pěkně ukončili.“

Gratulujeme týmu k úspěšnému ukončení sezony!