VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Opatření pro tréninky a utkání žáků AZ Heimstaden Havířov

04.08.2020 | Klub

OPATŘENÍ PRO TRÉNINKY A UTKÁNÍ žáků AZ Heimstaden Havířov

• Kategorie 1. a 2. třída začnou trénovat až poslední srpnový víkend 29. – 30. 8. 2020. Podmínky pro ně se upřesní dle vývoje situace.
  • 3. třída začne trénovat od 15. 8. 2020. U těchto kategorií mohou do kabiny dva dospělí – vedoucí s rouškami + trenér, kteří pomohou hráčům s oblékáním.
  • Kategorie 4. a 5. třída bude každá trénovat dle rozpisu. Trénink na suchu bude ve dnech, kdy není led, na venkovních sportovištích mimo zimní stadion, tam bude také sraz.
  • Všechny kategorie budou vstupovat do haly zadním vchodem. Každý trenér si vyzvedne dle programu své mužstvo u zadního vchodu a po absolvování TJ všichni opustí kabinu a zimní stadion do 30 minut. Trenér při vstupu změří hráčům teplotu bezdotykovým teploměrem, který bude k dispozici v šatně trenérů. Ihned po změření jej vrátí na určené místo.
  • Pokud bude mít někdo z hráčů teplotu, trenér ihned kontaktuje rodiče a odešle hráče domů. Hráč se zapojí do přípravy až po 48 hodinách po odeznění všech symptomů na základě souhlasu lékaře nebo po negativním PCR testu.
  • U kategorie 4. - 9. třída nemá do kabiny přístup žádná cizí osoba, včetně rodičů.
  • Dle nařízení svazu zamezujeme prolínání hráčů v kategoriích a kontakt s jinou kategorií.
  • Upozorňujeme rodiče, aby se pohybovali jen v prostorách pro ně vyhrazených červenou páskou. To jest v horní části tribun nad chodníčkem rozdělující tribunu. Rodiče mohou vstupovat do haly jen přes vstup u vrátnice a pohybovat se ve vymezeném prostoru. Nikdo se nebude pohybovat v prostorách šaten a střídaček. A naopak. Nikdo z hráčů ani trenérů se nebude pohybovat v prostorách pro rodiče. Pokud se nebudou dodržovat tyto pokyny bude klub zvažovat zrušení tréninků dané kategorie.
  • V případě využití tělocvičny bude nastaven plán tak, aby se jednotlivá mužstva nepotkávala v tělocvičně.
  • V každé kabině budou dezinfekční roztoky a při vstupu si každý hráč vydezinfikuje ruce.
  • Každý hráč bude mít svou bandasku na pití. Zdůrazňujeme, že nikdo jiný z ní nebude pít.