Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Nová opatření - na hokej 1000 fanoušků

24.09.2020 | Klub

Nová opatření zavedená Vládou ČR se opět dotýkají také havířovského hokeje. Aktuálně je možný počet fanoušků na domácích zápasech zpět na čísle 1000.

Rozčlenění stadionu se vrací zpět na 2 sektory, kdy do každého smí 500 lidí. Na stadion budou fanoušci vpuštěni pouze s rouškou. Zároveň klub doporučuje, ať se lidé na stadioně zbytečně neshlukují.

ODKAZ PRO ONLINE TICKETING JE ZDE.

V prodejní aplikaci najdete sektory A1 a B1. Sektor A1 se vztahuje na celou tribunu A a sektor B1 na celou tribunu B. Na obou stranách bude otevřen jeden vchod.

Prosíme, aby fanoušci dodržovali nošení ochranných prostředků dýchacích cest (nos a ústa) jako jsou respirátor, rouška, ústenka, šátek, šála či jiné, které brání šíření kapenék. Toto se nevztahuje na děti mladší dvou let, osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou či závažnou alterací duševního stavu, jejichž mentální schopnosti či aktuální duševní stav neumožňují dodržování tohoto zákazu.

Toto opatření zatím platí pro následujících 14 dní. Dále se bude vše odvíjet od aktuálních opatření a nařízení.