Balíček vstupenek na tři domácí utkání (Kadaň, Ústí, Benátky)můžete zakoupit zde. Ve Fanshopu je k dispozici od pondělí do pátku od 13 do 18 hodin, do prvního utkání s Kadaní!

Mládež AZetu si zasoutěží o lístky na juniorské MS

01.11.2019 | Martina Kotulová

Vedení klubu si připravilo pro mládežnické kategorie AZetu soutěž o vstupenky na zápas Mistroství světa juniorů, který sehraje Česká republika proti USA 30. 12. 2019. Jednotlivé třídy budou v průběhu listopadu hodnoceny v několika kategoriích.

Vítězná třída získá 25 vstupenek na toto utkání, které navštíví společně se svými trenéry a vedoucím mužstva. Hodnotit se budou 4 kritéria: pořádek a čistota v šatně, průměr známek za měsíc listopad, natočení vítězného pokřiku a vyrobení ozdoby na vánoční strom před Gascontrol arénou.

Za každou z těchto aktivit může třída získat od 1 do 10 bodů. Pokud tedy někde body ztratí, tak jinde je může nasbírat a naopak. Soutěž je určena pro hokejisty od 4. do 9. třídy.

Výsledky budou vyhlášeny na domácím zápase A týmu nejpozději 15. prosince.

Dnes v 14:30 | Jun.
HC ZUBR Přerov