VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Michal Sztefek : Byl jsem vždy v pravý čas na pravém místě

04.11.2010 | Petr Miklas

H A V Í Ř O V - Michal Sztefek se velkou měrou podílel na vysokém vítěztví Azetu nad Vsetínem, když na dvě branky nahrál a jednu sám dal, k tomu ještě několik slibných šancí neproměnil. Za svůj výborný výkon získal ocenění pro nejlepšího hráče zápasu.

Jak bys zhodnotil zápas se Vsetínem?

Začali jsme špatně, ale pak se to vyvíjelo dobře, dali jsme góly, i když spoustu šancí jsme neproměnili, ale nakonec nám to tam napadalo. Díky bohu, že jsme vyhráli. Dandys nám zase zachytal, podržel nás v rozhodujících chvílích a my jsme ty góly pak nastříleli.

Ty jsi dal gól a měl jsi 2 asistence..

Zadařilo se, stál jsem, kde jsem měl a povedlo se.

Jak bys popsal gól Martina Potočného?

Na modré jsem zachytil vyhozený puk, nahrál ho Martinovi a ten ho odrazem o hráče vsetína poslal do branky.

Hráli jste hodně útočně, chtěli jste dosáhnout těch 40-ti střel?

Ne, ne o tom jsem nic nevěděl, v kabině o tom nic nepadlo, že je nějaká soutěž.

Občas to vypadalo, že trochu zapomínáte na obranu..

To určitě ano, naštěstí nás v těch chvílích podržel Dandys, nám se podařilo dát uklidňující góly a štěstí se přiklonilo na naši stranu.

Jak těžký byl první zápas ve Vsetíně?

Bylo to těžké, byl to náš první zápas, nebyli jsme sehraní, i když jsme byli chvílema lepší, oni měli výhodu, že hráli doma. My jsme naštěstí zahráli dobře, zápas byl přerušen, když jsme vedli a naštěstí jsme to vyhráli. Dneska už to bylo jiné, Vsetínu se nedaří, takže jsme to zvládli.

Vnímali jste bitky v hledišti nebo si toho na ledě nevšímáte?

Tak všimli jsme si, že se tam něco mlelo, ale když rozhodčí hodil buly tak jsme hráli a věnovali se hokeji.

Co čekáš od zápasu v Opavě?

Bude to těžké,je to kvalitní soupeř, jsou v tabulce hned za náma, doma budou určitě silní. Na druhou stranu my jsme dokázali vyhrát jednoznačným rozdílem v Orlové, i když ten výkon nebyl takový, tak uvidíme, snad se nám podaří vyhrát i tam.