Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Město Havířov zůstává nejdůležitějším partnerem AZetu i v roce 2019

08.03.2019 | Klub

Pondělní jednání zastupitelstva města Havířova mělo na pořadu dne mj. i rozdělení dotací pro sportovní i mimosportovní oblast. Významnou sumou zastupitelé podpořili i činnost HC AZ Havířov.

Konkrétně se jedná o sumu 4,5 mil. Kč pro mládež a 6,6 mil. Kč pro A-tým. „Jsme moc rádi, že i v letošním roce zůstává město Havířov nejvýznamnějším partnerem klubu. Chtěl bych toto cestou poděkovat za stálou a stabilní podporu města jak pro mládež, tak pro muže. U mužů město navýšilo dotaci o 100 000,-Kč. Bez podpory města bychom nemohli pracovat koncepčně a na takové úrovni,“ říká prezident AZetu Jaroslav Mrowiec.

„Tyto finance ze strany města umožňují i u mládeže pokračování v nastavené koncepční práci i pro tuto sezónu. Také umožní pokrytí převážné většiny nákladů, které nemusí hradit rodiče. U mužů jde o jasný signál pro naše partnery, že město Havířov podporuje hokej ve městě a hokej je součástí města Havířov.“

„Vnímáme také, že podpora ze strany města je i jistou odměnou klubu za trvalou reprezentaci Havířova v českém sportovním prostředí i za hranicemi České republiky,“ uzavírá Jaroslav Mrowiec.