VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Jízdní řád a informace k letošnímu Play-off!

27.02.2023 | Lukáš Jandora

Fanouškům, kteří se těší na vrchol sezóny, které se v Havířově bude hrát po 4 letech, poprvé od března 2019, a třeba si chtějí naplánovat své pracovní vytížení, dnes přinášíme nejen jízdní řád Play-off 2023, ale navíc i veškeré důležité informace. A třeba i nějaké drobné zajímavosti, jako třeba tu, že ve vyřazovacích bojích budeme doma oblékat TMAVOU, čili spíše modrou, variantu našich krásných dresů.

Termíny?

Vyřazovací boje začínají v sobotu 11. března, kdy se na 3 vítězná utkání rozběhnou série osmi nejlepších celků skupiny Východ. Pokud AZ skončí do 4. místa, začne Play-off doma. Hraje se ob den, čili sobota, pondělí, středa, případně pátek a neděle. Týmy se v pořadatelství zápasů střídají vždy po jednom odehraném utkání.

Pokud bychom byli v prvním kole Play-off úspěšní, a všichni věříme, že ano, tak to druhé rozehrajeme ve středu 22. března, opět se hraje ob den, čili středa, pátek, neděle, úterý, čtvrtek, na domácím hřišti začíná celek lépe postavený po základní části, opět se kluby střídají v pořadatelství po jednom odehraném utkání.

Pokud by i v tomto kole byli hokejisté AZetu úspěšní a postoupili mezi 2 nejlepší celky východní skupiny, bude následovat ligové semifinále, kdy se křížem setkají dva nejlepší celky ze skupiny Západ a dva nejlepší ze skupiny naší, tedy východní. Zde už hraje lépe postavený celek 2 zápasy za sebou doma, už se nehraje ob den, už přichází na řadu formát, který je z Play-off nejznámější a nejvíce zažitý.

No a do velkého ligového finále postoupí dva úspěšní semifinalisté, finále o to, kdo v Chance lize nahradí sestoupivší Šumperk, už se hraje na 4 vítězné duely!

Začátky domácích zápasů?

Všechny domácí zápasy, které se budou hrát v sobotu nebo v neděli, budou začínat klasicky v 17:00, ale pozor, naopak zápasy hrané v týdnu budou mít svůj začátek až od 18:00

Vstupné?

V prvním kole Play-off bude vstupné ponecháno, jako je nyní na základní část, čili 80 Kč, od případného dalšího kola to bude 100 Kč. Klub si také váží svých permanentkářů, proto ti na první kolo mají vstup zdarma, na druhé a každé další se jich už týká klasická cena vstupného.