Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Jiří Režnar vyhlášen trenérem sezony. Gratulujeme

06.06.2019 | Martina Kotulová

Udělování individuálních cen je vznikající tradice Chance ligy. S radostí můžeme oznámit, že cenu pro nejlepšího trenéra uplynulé sezony získal havířovský hlavní trenér Jiří Režnar.

Anketa vzniká z iniciativy webu Hokej.cz a jednotlivcích hlasují sportovní manažeři všech prvoligových klubů. V průběhu června už byl představen nejlepší brankář, útočník, obránce, junior a teď už je známo i jméno oceněného trenéra.

„Takové ocenění potěší každého. Nutno říct, že to je zásluha všech okolo - realizačního týmu, vedení a hlavně hráčů. Týmu patří velký dík, kluci přijali filozofii, se kterou jsem přišel a našli jsme společnou řeč,“ těší se z ocenění i spolupráce Jiří Režnar.

Byl to právě celý tým, který uvnitř i navenek působil jako dobrá parta a mnozí hráči to potvrdili při hodnocení uplynulé sezony.

„Parta, která tady byla loni se buduje zase od začátku. Odešel nám základní kámen týmu – brankář Ondra Bláha a obránci, kteří hrávali v základu i výrazní útočníci. Tým doplníme mládím a zodpovědností. Strach nemám, jádro zůstalo, jako Honza Maruna, Filip Seman, Kuba Kotala a přidají se Kuba Matai, Lukáš Bednář a Radek Pořízek. Jsou to hráči hladoví po hokeji, chtějí se ukázat a prosadit výše. Přišel taky Aleš Stezka, který může restartovat kariéru stejně jako loni Radek Veselý. A vyrůst stejně jako Ondra Bláha, který se teď posunul zase dále. Věřím, že to bude dobré,“ říká havířovský trenér.

Za celý klub a redakci Jiřímu Režnarovi gratulujeme a držíme palce do další sezony.