VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Jevgenij Alipov v Havířově

18.04.2023 | Petr Miklas

V pondělí 17.4. 2023 jsme v Gascontrol Aréně přivítali váženou návštěvu. Připomenout si své zdejší působení přišla velká hráčská osobnost havířovského hokejového klubu Jevgenij Alipov. Po setkání se zástupci vedení klubu si legenda AZetu prohlédla tolik známé prostory Gascontrol Arény, zavítala do šatny A týmu a neformálně si popovídala o hokeji, životě na Ukrajině i zavzpomínala na léta prožitá v Havířově. Velmi si příležitosti setkat se s Jevgenijem Alipovem vážíme a věříme, že nešlo o jeho poslední návštěvu havířovského zimního stadionu.

Fotografie z návštěvy legendárního útočníka v GASCONTROL Aréně najdete ve fotogalerii.