Informace k permanentkám a vstupenkám pro sezonu 2019/20

23.05.2019 | Klub

Důležitou informaci pro všechny fanoušky zveřejnil dnes klub. Jedná se o ceny vstupenek a permanentek pro nadcházející sezonu 2019/2020.

Prodej permanentek na sezonu 2019/2019 začne ve středu 5. června 2019. Fanshop bude v červnu a červenci otevřen každou středu od 13 do 18 hodin. Od pondělí 29. 7. pak už každý všední den od 13:00 do 18:00.

Ceny permanentek:

Dospělý do 31. 7.: 2 100,- Kč
Dospělý po 31. 7.: 2 600,- Kč

Permanentka zahrnuje: základní část (29 domácích utkání) + přípravná utkání = úspora 1000,- Kč
Permanentka dítě (k permanentce pro dospělé) 250,- Kč
Odkaz na on-line ticketing je ZDE.

Výhody pro permanentkáře:

• Vlastní místo na všechna utkání.
  • Vstup na přípravná utkání zdarma. (Havířov se utká například s Frýdkem-Místkem, Vsetínem, Krakowem a Trenčínem)
  • Předkupní právo na sedadlo – platí do konce července (lze zakoupit i online, postup je popsán ZDE).
  • Možnost zakoupení dětské permanentky za 250 korun k dospělé zakoupené permanentce – je možno uplatnit jen při koupi ve Fanshopu (z technických důvodů).

Fanoušci, kteří nyní využijí výhodné podmínky k nákupu permanentky, si zakoupí tzv. elektronické vouchery (viz obr. vzorového voucheru bez QR kódu). Tento voucher jim bude sloužit jako vstupenka na přípravná utkání a před sezonou si je vymění za plastové permanentky. Vouchery si mohou vytisknout, nebo je používat „digitálně“, tedy zobrazením jejich QR kódu na displeji mobilního telefonu.

Ceny vstupenek – přípravná utkání:

• dospělý: 50,- Kč,
  • děti do 140 cm: 10,- Kč,
  • permanentkáři: zdarma

Ceny vstupenek – ligová utkání:

• dospělý: 100,- Kč
  • student do 16 let (včetně): 50,- Kč