Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Hráči plní dobré skutky

17.03.2020 | Martina Kotulová

Poslední domácí zápas A tým odehrál v sobotu 7. března proti Chomutovu, který měl být také soupeřem AZetu v následném play-off. To se pro letošek nekoná. Hráči Áčka však ještě před předčasným koncem sezóny stihli udělat dobrou věc.

Možná jste si všimli, že před posledním zápasem základní části jsme na ledě přivítali návštěvu. Dvouletou Elenku Szteblovou s maminkou. U Elenky lékaři zjistili vadu sluchu a o její příběh se s hokejisty podělil fyzioterapeut Evžen Buščík. Kluci se proto rozhodli, že chtějí Elence pomoci, a to tím, že vyberou peníze na její naslouchátko, které jí může do začátku hodně pomoci.

A přesně tento dar si malá Elen společně s maminkou převzala před zmiňovaným zápasem v sobotu 7. března.

Elence přejeme hlavně hodně zdraví a síly a věříme, že vše dobře dopadne. A děkujeme také našim hráčům, kteří neváhali Elence v nelehké a nečekané situaci pomoci!