Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Hokejová tombola zpestřila zápasy AZetu. Fanoušci podpořili i mládež

04.05.2020 | Martina Kotulová

Hokejová tombola byla letos zpestřením domácích zápasů AZetu. Fanoušci mohli soutěžit na devíti zápasech, zakoupili 1 435 losů, z nichž byl celkový výtěžek 72 050 korun.

Polovinu částky bral vždy majitel výherního losu a druhá polovina šla na podporu havířovské hokejové mládeže. Mezi 9 výherců tedy putovalo celkem 36 025 korun. Některým k výhře stačil jediný los, někteří museli pořídit losů více. Dvakrát se dokonce z výhry radovala jedna rodina.

„Děkujeme fanouškům, jak tuto novinku přijali a zapojili se. Gratuluji těm, kteří vyhráli a jsem rád, že všichni ostatní svým přispěním podpořili naše mladé hokejisty. Peníze použijeme na doplnění nářadí a náčiní pro mládež, dle návrhů trenérů Tomáše Potěšila, Robina Pavlase a kondičního trenéra Pavla Horyla. Nakoupíme basketbalové míče, plastové překážky, kloboučky - terčíky, žebříky, švédské bedny, medicinbaly, wallbally, jednoručky a fotbalové míče,” děkuje všem prezident klubu Jaroslav Mrowiec.

Více o hokejové tombole si můžete přečíst zde. Jistě se s ní fanoušci setkají i v příští sezóně.