VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Havířovská GASCONTROL Aréna bude od pondělí dva týdny uzavřena, v platnost vstoupí nařízení vlády

09.10.2020 | Klub

H A V Í Ř O V - Jak mnozí víte, tak Vláda České republiky na svém mimořádném zasedání, které se konalo ve čtvrtek 8. října, schválila nová opatření v boji proti koronaviru. Z toho důvodu se v pondělí na dva týdny zastaví všechny profesionální hokejové soutěže včetně mládeže. GASCONTROL Aréna bude pro veřejnost uzavřena. Tato nařízení budou v platnosti dva týdny.

Odkládají se nejen zápasy A týmu a mládeže, ale také tréninky. Hráči mládežnických kategorií a jejich rodiče se dozví podrobné informace od trenérů.

V pondělí 12. 10. se rovněž zastaví všechny profesionální i amatérské sportovní soutěže. Hráči A týmu Havířova jsou již delší dobu v karanténě, kvůli které museli odložit už čtyři utkání. Nemocní a zranění hráči tak budou mít na základě vládního nařízení více času na doléčení zdravotních problémů.

Všechna nařízení jsou vytvořena v souladu s Usnesením Vlády České republiky ze dne 8. října 2020 č. 996 o přijetí krizového opatření.

Děkujeme za pochopení.