Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Fotosoutež S AZetem na cestách 2017 zná svého vítěze

11.09.2017 | Martina Kotulová, Martina Kotulová

H A V Í Ř O V - Další ročník fotosoutěže S AZetem na cestách, který se letos konal pošesté, zná své vítěze. I letos měli soutěžící za úkol vyfotit se kdekoliv na světě se symbolem AZ Havířov. V rámci vedení klubu a redakce se hlasovalo o celkovém vítězi, druhém a třetím místě a výherci si své ceny převezmou na 1. domácím utkání s Českými Budějovicemi tuto sobotu 16. září.

1. místo: Šimon a Lukáš Povolní, Tomáš Sedlák, Bulharsko - Sveti Vlas

Z prvního místa se mohou těšit Šimon a Lukáš Povolní s Tomášem Sedlákem, kteří výherní fotografii pořídili na dovolené v Bulharsku. V sobotu si tak ze zápasu odnesou první cenu, kterou je večeře s Honzou Marunou, všemi hráči A tymu podepsaný dres ze sezóny 2016/2017 a 3 vstupenky na utkání.

2. místo: Šimon a Matouš Kaletovi, Švýcarsko - vrchol Pizol, jezero Wildsee

Druhé místo obsadili Šimon a Matouš Kaletovi s fotografií ze Švýcarska, konkrétně u jezera Wildsee v nadmořské výšce 2227 metrů v oblasti vrcholu Pizol. Na sobotním utkání si tak převezmou rohožku AZ Havířov, kšiltovku AZ Havířov a 2 vstupenky na utkání.

3. místo: Martin Šosták, Egypt - Al-Bahri al-Ahmari

Na třetím místě se umístil Martin Šosták, který se vyfotil v oblasti Al-Bahri al-Ahmari v Egyptě. V sobotu bude odměněn tričkem AZ Havířov, vůní do auta a jednou vstupenkou na utkání.

Všem účastníkům soutěže děkujeme, těm nejúspěšnějším gratulujeme a těšíme se na další ročník.