Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Firma Poda a. s. podepsala novou smlouvu a zůstává zlatým partnerem klubu

23.05.2020 | Martina Kotulová

Poda a.s. patří mezi nejvýznamnější partnery AZetu od roku 2014. Nyní tento dlouholetý zlatý partner podepsal s klubem novou smlouvu o spolupráci a už sedmým rokem je tak důležitou součástí AZetu.

Firma každoročně AZ podporuje nejen po finanční stránce, ale také při organizaci doprovodných aktivit a zábavy pro fanoušky.

„Moc si vážíme toho, že tak významný partner se silnou značkou, nejen u nás v regionu, je součástí klubu už tolik let. Děkujeme za tuto podporu a těšíme se na další společnou sezónu,” říká prezident klubu Jaroslav Mrowiec.

Společnost PODA a.s. patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Svá řešení realizuje výhradně na vlastních datových sítích. Rozsah činnosti zaměřuje na domácnosti, firmy, školy a veřejné instituce. Díky neustálým investicím do rozvoje technologických řešení a zařízení přináší svým zákazníkům vysoce kvalitní a stabilní internetové připojení, televizní vysílání, IP telefonní linky, mobilní služby a datacentrum. V roce 2015 se PODA a.s. stala operátorem s největším počtem optických přípojek.