VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Důležitá informace pro permanentkáře

19.02.2021 | Martina Kotulová

Jako nám pandemie Covid-19 předčasně ukončila úspěšnou loňskou sezónu, tak po celou dobu zasahuje i do té letošní. Na stadioně jsme měli možnost setkat se jen v omezeném množství na přípravných zápasech a dvou ligových utkáních. Letos jsme více než kdy jindy pocítili, jak nám fanoušci na tribunách chybí.

Nyní přinášíme informace pro naše permanentkáře, kteří si před sezónou zakoupili základní dospělé permanentky na zápasy AZ. (Modré karty, viz obrázek níže)

Každý fanoušek, který si před letošní sezónou zakoupil permanentku na domácí zápasy AZetu má nyní nárok na vrácení částky 2000,- (Celková částka za nákup byla ponížena o dva odehrané zápasy.)

Prosíme každého z permanentkářů, aby na email ucto@hc-havirov.cz zaslal následující údaje:

• Číslo permanentky
  • Sektor, řadu a místo, na které je permanentka vystavená
  • Jméno a příjmení, na které byla permanentka zakoupena
  • Číslo účtu majitele permanentky

Pokud někomu z fanoušků nevyhovuje tato forma vrácení peněz, nechť tak uvede do emailu a individuálně se domluvíme, jak postupovat.

Zaslané žádosti o vrácení peněz bude klub vyřizovat od 1. března 2021 do 30. dubna 2021

Po vyplacení částky bude permanentka zablokovaná. Plastovou kartu však nemusíte vyhazovat či jinak ničit, do dalších sezón ji bude možné nabít.

„Velice nás mrzí, že je sezóna takto poznamenána. Mrzí nás, že se nemůžeme potkávat na stadioně a povzbuzovat náš klub. Pevně věříme, že se situace brzy zlepší a příští sezóna proběhne za přítomnosti fanoušků na stadioně. Jelikož si tím však v tuto chvíli nemůžeme být jistí, nebudeme permanentky prodlužovat do další sezóny, ale rozhodli jsme se všem finance za pořízení vrátit,“ říká prezident klubu Jaroslav Mrowiec.