AZ Havířov

Co vás nejvíce zajímá při nákupu permanentek

02.07.2018 | Martina Kotulová

Nový systém prodejte permanentek s sebou přinesl i několik často kladených dotazů, které se pojí s jejich nákupem. Odpovědi na nejčastější otázky najdete níže.

1) Proč při nákupu dostávám voucher a ne rovnou permanentku?

Papírový voucher získaný online nákupem už ve své podstatě permanentkou je. Podstatný je QR kód, který je na něm umístěn. Fanoušci si mohou tento voucher ponechat celou sezónu, bude platný a nemusí jej měnit. Pro ty, kteří chtějí, však bude možná výměna za klasické plastové karty. Ta bude probíhat před zahájením základní části. Informaci o přesném termínu zveřejníme na webových stránkách. Důvod k používání těchto voucherů je hospodárnost, aby se nevyrábělo více plastových karet, než je skutečně potřeba.

2) Koupil jsem si permanentku jako jeden z prvních. Když si zajdu voucher vyměnit mezi posledními, tak už pizzu nedostanu?
Pizzu nebo křidýlka od Pizzerie Max dostanou majitelé prvním 50 skutečně zakoupených permanentních vstupenek pro dospělé. Poukaz na toto občerstvení obdrží pří výměne voucheru za plastovou kartu.

3) Proč jsem nedostal kalendář s rozpisem zápasů?

Jde o pochybění paní prodavačky ve fanshopu, za které se omlouváme. Kdykoliv si pro něj v době otevírací doby fanshopu můžete zajít. Kalendářů je dostatek a v případě, že dojdou, tak dotiskneme další, aby se na všechny majitele permanentek dostalo.

4) Do kdy je cena permanentek 1 650 Kč?
Tato zvýhodněná cena trvá do konce července. Od 1. srpna se zvedá cena permanentní vstupenky na 1 850 Kč.

Permanentní vstupenky je letos možno zakoupit dvěma způsoby. Fyzicky ve fanshopu každou středu od 13:00 do 18:00, od 23. července pak každý den v tento čas. A druhou možností je nově nákup prostřednictvím online ticketingu.

Celou agendu a přechod na online ticketing má na starosti agentura Deep Vision, která provádí ticketing několika extraligovým i prvoligovým týmům. Odkaz na on-line ticketing je ZDE.

Levnější cena permanentních vstupenek trvá do 31. 7., do stejného data mají také permanentkáři blokována místa z loňské sezóny.

O nákupu permanentek a výhod s ním spojených jsem informovali v článku ZDE.

Instagram Youtube