AZ Havířov

Od úterního přípravného zápasu se Vsetínem je možnost ve Fanshopu vyměňovat vouchery permanentek za plastové karty. Platí pro permanentky zakoupené do 12. 8.
Prodej permanentek na další sezonu probíhá online (odkaz ZDE) nebo ve Fanshopu na stadionu (každou středu od 13h do 18h). Podrobnosti v článku ZDE.

ČSLH ocenil dorostence Gabriela Szturce jako hráče měsíce

01.02.2019 | Martina Kotulová

Český svaz ledního hokeje pravidelně oceňuje nejlepší mládežníky uplynulých měsíců. Za prosinec si toto ocenění v kategorii Dorost zasloužil havířovský Gabriel Szturc.

Své ocenění si havířovský dorostenec převzal z rukou zástupců Českého svazu ledního hokeje na reprezentačním srazu kategorie U16 v Hodoníně minulý týden. Za příkladnou reprezentaci klubu nejen po hokejové stránce pak Gabriela odměnil i klub praktickými hokejovými dárky před domácím zápasem s Jihlavou v pondělí 28. ledna.

„Mě to ohromně těší, popravdě jsem to ani nečekal, ale jsem za to rád a doufám, že se budu dále po všech stránkách zlepšovat,” komentuje své ocenění Gabriel.

„Gabriel Szturc je skromný a pracovitý kluk, který studuje gymnázium se samými jedničkami. S pokorou jde za svým cílem. Je to hráč, který nediskutuje nad tréninkovou zátěží, spíše hledá možnosti, kde si přidat,” tak popsal svého svěřence trenér Tomáš Urbánek. Patnáctiletého útočník k ocenění doporučil také trenér reprezentační šestnáctky Petr Haken.

Ocenění není jen čistě za hokejovou stránku, ale je více komplexní a bere v potaz například i školní výsledky. Mám výhodu v tom, že ve škole toho v hodinách hodně pochytím, ale i doma se dost učím, aby ty výsledky stály za to nejen v hokeji,” říká havířovský útočník.

Gabriel Szturc je důležitým článkem a kapitánem dorostu AZetu. Rozsáhlý rozhovor s ním vznikl nedávno a přečíst si jej můžete zde

Instagram Youtube
×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ Havířov
VHK Robe Vsetín