VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Bruslení s A-týmem se povedlo

06.02.2020 | Daniel Wróbel

HAVÍŘOV - Ve čtvrtek 6. února proběhla v havířovské Gascontrol aréně akce bruslení s A-týmem. Jednalo se o jednu z prvních akcí tohoto typu. Děti, rodiče a fanoušci si mohli projít mnohá zákoutí stadionu a taky zázemí hokejové kabiny A týmu.

V období další reprezentační pauzy se podařilo vyplnit čas volna a potěšit tak fanoušky a příznivce havířovského hokeje. Celá událost měla plánovaný začátek v 17:15 hodin, ale někteří nedočkaví jedinci se před halou pohybovali už dokonce i před 17 hodinou.

V prvních minutách hned po úpravě plochy naskákali všichni na led. Už v úvodních chvílích překonala návštěvnost očekávání. Vzápětí se k bruslícím přidali i hráči a začali kroužit kolečka ve stejném pohodovém rytmu jako ostatní. Přitom rozdávali podpisy a dělali si s fanoušky společné fotky.

Pro ty nejmenší návštěvníky čekalo u ledu velké dobrodružství. Každý z nich obdržel kartičku, na kterou musel za plnění úkolů sbírat razítka. Většině se to povedlo a čekala je sladká odměna. Děti si mohly vyzkoušet samotné bruslení, ale také slalom mezi kužely na ledě.

Dále si mnozí účastníci prohlédli s hráčským doprovodem kabinu, včetně shlédnutí práce fyzioterapeuta Evžena Buščíka, posilovnu a společenskou místnost. Někteří si mohli zahrát ping-pong a porazit tak místní přeborníky v azeťácké kabině.

Organizátorka a marketingová manažerka Martina Kotulová hodnotila akci těmito slovy: "Jsem mile překvapená kolik dnes přišlo lidí. Pořádali jsme podobnou akci poprvé, a tak jsme moc nevěděli, jakou čekat účast. Ale myslím si, že to bylo fajn. Děti se určitě bavily a i kluci byli spokojení. Myslím, že rádi něco podobného znovu zorganizujeme a organizačně zase někam posuneme. Každopádně budu ráda, pokud dostaneme zpětnou vazbu o tom, jak se akce líbila a co do příště přidat nebo ubrat. Děkuji všem, kteří dorazili."

Případné podněty zašlete na adresu: marketing@hc-havirov.cz

Celá akce proběhla v pořádku a po celou dobu panovala velice skvělá atmosféra. Všichni fanoušci odcházeli s nadšením domů a hráči na tento zážitek určitě taky jen tak nezapomenou.

Děkujeme všem za návštěvu a budeme se těšit u podobných akcí zase příště.

Více fotografií je k nahlédnutí ve FOTOGALERII ZDE.