Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Bezpečnostní opatření k přípravnému zápasu se Šumperkem

05.08.2020 | Klub

HAVÍŘOV - Rychle se nám blíží první přípravný zápas, na který se po předčasně ukončené minulé sezoně a dlouhé suché přípravě, všichni těšíme. Soupeřem AZetu budou ve čtvrtek 6. 8. od 18:00 Draci Šumperk, tedy nováček prvoligové soutěže. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci se přípravné zápasy odehrají v omezených podmínkách. Co to znamená pro fanoušky?

V současné době je povolený limit zúčastněných osob na sportovních akcích ve vnitřních prostorách 500 a jen s rouškou. Dle stávajících opatření musí být prostor rozčleněn do sektorů, kdy do každého sektoru smí 100 lidí. Fanoušci nebudou na stadion vpuštěni bez roušky.

Zimní stadion pro toto utkání bude rozdělen na 4 sektory:

• První sektor se vstupem A4 - pro ženy i muže
  • Druhý sektor se vstupem A1 - jen pro muže
  • Třetí sektor se vstupem B4 - pro ženy i muže
  • Čtvrtý sektor se vstupem B1 - pro muže

(Označení pro muže a ženy je kvůli sociálnímu zařízení.)

Všechna rezervovaná místa (permanentkářů) se pro utkání ruší. Ruší se i dětské lístky. Vstupné bude jednotné - 50 korun.

Permanentkáři

Pro permanentkáře bude vyhraněna jedna pokladna, která bude označena. Zde si na základě voucheru a sdělení příjmení vyzvednou lístek do jednoho ze čtyř sektorů. Pokladna bude otevřena od 16:45 do 17:45 hodin.

Prodej lístků

Do prodeje půjde 300 lístků a začne v 16:45. Prodej lístků je do 4 sektorů a to do vyprodání kapacity. Zakoupit lze max. 4 lístky na osobu. Ve chvíli, kdy se lístky vyprodají, už nebudou mít další fanoušci vstup na stadion umožněn.

Pro toto utkání používáme lístky ze starých sezon, každý sektor má jinou vstupenku, která platí jen do daného sektoru. Označení vstupu je na zadní straně vstupenky.

Hráčské ani jiné karty pro vstup na zápasy až do odvolání neplatí.

Žádáme fanoušky, aby na stadioně dodržovali zavedená opatření a řídili se pokyny a doporučeními pořadatelské služby.

• V hledišti se neshromažďovali, dodržovali odstupy a vymezená místa. Tedy sezení ob řadu a ob sedadlo. (Uzavřeno je celé spodní hlediště stadionu)
  • Nevstupovali před, během ani po zápase do prostoru hráčských a trestných lavic.
  • Dodržovali nošení ochranných prostředků dýchacích cest (nos a ústa) jako jsou respirátor, rouška, ústenka, šátek, šála či jiné, které brání šíření kapenék. Toto se nevztahuje na děti mladší dvou let, osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou či závažnou alterací duševního stavu, jejichž mentální schopnosti či aktuální duševní stav neumožňují dodržování tohoto zákazu. A dále na sportovce v době tréninku, zápasu, soutěže apod.

Předem děkujeme všem za dodržování nastavených opatření!

“Pro nás je samozřejmě nejdůležitější zdraví všech zúčastněných. Od hráčů, fanoušků přes zaměstnance klubu, haly a všech, kdo se na fungování havířovského hokeje podílí. Nezbývá nám než věřit, že se situace bude jen zlepšovat a v nejbližší době se na stadioně sejdeme všichni v plné síle,” říká prezident klubu Jaroslav Mrowiec.