VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Anketa o nejlepší akci měsíce ledna a soutěž pro hlasující běží na FB profilu klubu

13.02.2018 | Martina Kotulová

Akci měsíce ledna jsme dnes spustili na facebookovém profilu klubu. Ze všech lednových domácích zápasů ztratili naši hokejisté pouze jediný. Doma zvítězili celkem šestkrát a pro anketu za uplynulý měsíc bylo z čeho vybírat.

Do nominace pěti nejlepších akcí měsíce se dostalo pět herních situací. První z nich je únik v oslabení a gólový blafák Jana Hudečka ze zápasu proti Kladnu. Druhou akcí je souhra útočné trojice za stavu 1:1 z utkání s Ústím nad Labem, která vedla k obratu skóre a nominaci si za ni vysloužil Lukáš Bednář se svou gólovou přihrávkou. O třetí pohlednou akci se zasloužil Tomáš Gřeš v zápase proti Benátkám nad Jizerou. Čtvrtá nominace patří obránci Patriku Lužovi a jeho přesné přihrávce na gól v zápase s Prostějovem. Poslední akcí se pak blýsknul Tomáš Dujsík, který proti Frýdku-Místku vykopl puk z brankové čáry při hře bez brankáře. Jeho zákrok vedl k protiútoku AZetu, který zpečetil výhru domácích.

Všechny vybrané situace si můžete prohlédnout ve videu. Jeden z hlasujících vyhraje společný oběd s A týmem před posledním domácím zápasem s Přerovem a předá cenu vítězi ankety přímo na ledě.

Hlasuje se na FB profilu klubu až do pondělí 19. února. Každé akci je přiřazen jeden emotikon, kterým mohou fanoušci u příspěvku hlasovat. Z hlasujících vybereme po ukončení hlasování jednoho, který před zápasem s Přerovem 21. února poobědvá s A týmem a poté předá přímo na ledě cenu vítězi.

Odkaz na příspěvek s hlasováním je zde.

Anketa už v letošní sezóně poznala tři své vítěze. Za září se z výhry radoval Jan Hudeček. V dalším měsíci pak cenu získal Marek Kalus. Naposledy si mohl výhru před svým návratem zpět do Českých Budějovic užít Ondřej Bláha za svůj zákrok v zápase s Kladnem.