VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZeťáci v nominaci na Olympiádu dětí a mládeže

13.01.2020 | Tomáš Vlček

Ve dnech 20. – 23. ledna se v Karlovarském kraji uskuteční IX. Zimní olympiáda dětí a mládeže (ODM). Její součástí je i hokejový turnaj krajských výběrů, který budou hostit KV Aréna v K. Varech a ZS v Chebu. Členy výběru Moravskoslezského kraje je i několik zástupců z AZ Residomo Havířov.

22člennou nominaci tvoří 10 hráčů Vítkovic, 5 AZeťáků, 4 hráči Poruby, 2 hráči z Třince a jeden z Nového Jičína.

Z AZetu v nominaci jsou tito hráči 9. třídy:

Brankář Adam Dybal

Obránci René Kubíček a Aleš Zielinski

Útočníci Adam Csabi a Jakub Belan

Jako náhradník v nominaci figuruje i brankář Tomáš Maňásek.

V pozici asistenta hlavního trenéra Luďka Krayzela bude navíc působit sekretář AZetu, ale také trenér žáků, Robin Pavlas.

Nominovaní hráči se sejdou už 18. ledna na krátkém tréninkovém kempu v Ostravě, 19. ledna se tým přesune na západ Čech. Zde se, v rámci skupiny A, v KV Aréně střetnou postupně s týmy dalších šesti krajů.

Rozpis zápasů týmu Moravskoslezského kraje (MSK):

20. 1. 9:00       MSK – Pardubický kraj

20. 1. 16:00     MSK – Královehradecký kraj

21. 1. 10:45     MSK – Praha

21. 1. 17:45     MSK – Ústecký kraj

22. 1. 9:00       MSK – Středočeský kraj

22. 1. 14:15     MSK – Karlovarský kraj

Ve čtvrtek 23. ledna se pak uskuteční zápasy o konečné umístění.

Všem nominovaným gratulujeme a přejeme úspěšnou olympiádu.