- Zápas Kolínem (30. 9. 2020), je ze zdravotních důvodů soupeře odložen. Náhradní soupeř zatím není. V případě jakýchkoliv změn vás budeme ihned informovat.
- I letos je na zápasech připravena Hokejová tombola. Podrobnosti v článku ZDE.

AZeťáci se představili na fotbalové exhibici

06.09.2020 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Nedělní odpoledne (6. září 2020) bylo v areálu MFK Havířov v Prostřední Suché ve znamení exhibičního utkání mezi Sigi Teamem a společným výběrem havířovských fotbalistů a hokejistů.

Za hosty se na trávníku představili, kromě Horsta Siegla, například Ivan Hašek, Ladislav Vízek či Jaroslav Bednář. Podpořit své kamarády přijel i Antonín Panenka, který ale pro zranění do zápasu nenastoupil.

V havířovském týmu jsme za AZ mohli vidět Honzu Marunu, Filipa Semana, Jaroslava Mrowiece a Davida Chrobočka.

Zápas, uskutečněný v rámci zahájení mezinárodního mládežnického turnaje, skončil výhrou Sigi teamu 5:3. Jednu havířovskou branku přitom vstřelil Honza Maruna.

To ale nebylo to nejpodstatnější. Měl totiž i charitativní rozměr, neboť výtěžek ze vstupného poputuje na podporu Dětského domova Sluníčko a Centra sociálních služeb Santé.

Více fotografií je k nahlédnutí ve FOTOGALERII ZDE

Dnes v 17:00 | Muži