AZ Havířov

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK ZDE!

V prosinci budou středeční domácí utkání začínat v 17:30.

AZet opouští útočník Kryštof Stuchlík, požádal o ukončení smlouvy

28.09.2022 | Jan Šimek

AZ Havířov opouští útočník Kryštof Stuchlík, který před startem druholigového ročníku nečekaně požádal vedení AZetu o ukončení smlouvy.

Čtyřiadvacetiletý centr se k havířovskému týmu připojil před sezonou. S A-týmem absolvoval letní přípravu, následně v dresu AZetu odehrál i všechna přípravná utkání. Před startem nového ročníku druhé ligy ovšem požádal vedení AZetu o ukončení smlouvy.

„Kryštofa znám velmi dobře. Oslovil jsem ho před sezónou, protože je to hráč, který měl vždy velké cíle. V týmu měl plnit roli jednoho z lídrů. Jeho rozhodnutí nás mrzí, ale nebudeme mu bránit v dalším rozvoji,“ řekl sportovní manažer havířovského AZetu Milan Mikulík.

Čtyřiadvacetiletý krnovský rodák v mládežnickém věku nastupoval za Opavu, Chomutov či Třinec. Juniorské soutěže si vyzkoušel také ve Spojených státech amerických. Po návratu do Česka hrával za Frýdek-Místek či Havířov, naposledy působil v maďarském Dunaújvárosi. Nyní je po konci v AZetu volným hráčem.

„Kryštofovi děkujeme za práci, kterou v klubu odvedl, a přejeme mu hodně štěstí nejen v hokejové kariéře,“ doplnil Mikulík.

Youtube