VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZ oslaví 90. výročí ve velkém

12.10.2018 | Martina Kotulová

Hokejový klub AZ Residomo Havířov letos slaví 90. výročí svého založení. Velké oslavy chystá na sobotu 27. října, kdy zároveň odehraje 19. kolo Chance ligy proti týmu VHK ROBE Vsetín. A program bude po celý den velkolepý. Od rána bude živo na ledě i v okolí stadionu. Své zápasy odehrají mládežnické kategorie a návštěvníky nejen z řad fanoušků pobaví množství atrakcí. V předprodeji pořídíte narozeninové vstupné jen za 50 korun, pivo v Ostravar stanu bude po celý den za 19 korun a večer zakončí svoji show kapela NEBE.

„Celý sobotní den bude vyvrcholením oslav 90 let klubu. Dlouhou dobu jsme ladili program a další aktivity tak, ať se zabaví opravdu každý. Na místě vystoupí havířovské kapely a děti i dospělé pobaví nejrůznější atrakce. Na tento den přesuneme ke stadionu i putovní výstavu k výročí a dočkáme se také slibovaných vratných kelímků,“ zve všechny marketingový manažer klubu Martin Kučera.

O zábavu nebude nouze na ledě ani mimo něj. Program pro děti i dospělé startuje před stadionem už v 10 hodin. První zápas odehraje v 11:30 6. třída s polským výběrem Silesia, od 13:30 pak sehrají zápas 8. třídy těchto týmů. V 16:30 nastoupí na led k mistrovskému utkání hráči A týmu. AZ se představí ve speciální výroční edici dresů.

Obměny se dočkají i přestávkové soutěže – připraven bude curling nebo zorbing na ledě. Vybraní šťastlivci pak mohou zápas sledovat z obýváku Residomo přímo u ledu s neomezeným přísunem občerstvení a ve společnosti hostesek.

Z atrakcí před stadionem fanoušky pobaví olomoucká Pevnost poznání, laserová střelnice, fotokoutek PODA, skákací body a stan plný deskových her. Partner havířovského hokeje Autodům Vrána pak chystá testovací jízdy vozů Škoda. Hudební doprovod a příjemnou slavností atmosféru podpoří také havířovští hudebníci - zahrají a zazpívají zpěvačka Vali, kapela Střepy, Ajdontker a po skončení zápasu pak NEBE.

Zveme všechny z Havířova a okolí ke společným oslavám tuto poslední říjnovou sobotu. S velkou radostí také na zápase přivítáme policisty a hasiče, kteří dostanou ke 100. výročí založení republiky lístky zdarma. Vy si je pak můžete zajistit s předstihem online z pohodlí domova za 50 korun. Odkaz najdete zde. S blížícím se datem události se budou zdražovat, tak doporučujeme neotálet. Po celou dobu akce bude ve stanu Ostravar pivo jen za 19 korun.

Přidejte se také k naší události na Facebooku a neunikne vám žádná další informace. Těšíme se na všechny v sobotu 27. října!

Program akce: