Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ čekají v přípravě atraktivní soupeři, na koho se můžete těšit?

29.05.2018 | Josef Nudera

Každý fanoušek už netrpělivě vyhlíží nejbližší utkání AZetu před nadcházející sezonou. Nyní už Havířov zná svůj plán přípravných duelů a bude se na co koukat. Pro pestrost zvolil AZ souboje s týmy mimo WSM ligu. Na koho se můžete jít podívat a kdy? Vše přinášíme přehledně v článku.

Havířov čeká přípravné období se zajímavými soupeři. Podívat se budete moci na tým z české extraligy, ze slovenské nejvyšší soutěže a na havířovské hráče čeká měření sil s polským celkem.

„Zvolili jsme zápasy s týmy, které nehrají WSM Ligu. S týmy z ligy se utkáme v sezoně několikrát,“ poznamenal Patrik Rimmel a potvrzuje tak pestrost havířovské přípravy.

Sezona startuje jako již tradičně 31.7., kdy na domácím ledě přivítáme extraligový tým HC Vítkovice Ridera.

Na žádost slovenských Nových Zámků se odehraje tento duel stejně jako v minulé sezoně na domácím i venkovním ledu. „Nové Zámky nás o zápasy požádaly a my jsme jim rádi vyhověli,“ komentuje manažer AZetu Patrik Rimmel.

Dalším soupeřem ze Slovenska bude HK Poprad. Můžete se na něj těšit i v domácí aréně.

V GC Aréně se Havířov utká i s finalistou slovenské extraligy týmem Dukly Trenčín.

Posledním soupeřem v přípravě bude polský Krakow. „Jedná se o tradičně silný tým, který vede bývalý hráč Havířova Ruda Roháček,“ doplňuje Patrik Rimmel.

Ceny vstupenek na přípravná utkání zůstávají stejné jako v minulé sezoně.

Přípravné zápasy AZ RESIDOMO Havířov pro sezonu 2018/2019

31. 7. AZ RESIDOMO Havířov – HC Vítkovice Ridera
2. 8. AZ RESIDOMO Havířov – HK Poprad
7. 8. AZ RESIDOMO Havířov – Nové Zámky
14. 8. HK Poprad – AZ RESIDOMO Havířov
17. 8. Nové Zámky – AZ RESIDOMO Havířov
21. 8. AZ RESIDOMO Havířov - Krakow
28. 8. AZ RESIDOMO Havířov – Dukla Trenčín
30. 8. Krakow – AZ RESIDOMO Havířov

Ceny vstupenek na přípravné zápasy

Všichni, kromě dětí do 140 cm a majitelů permanentek: 40,-Kč

Děti do 140cm: 10,-Kč

Pro majitele sezónních permanentek je vstup na domácí přípravná střetnutí zdarma!