Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ a PODA a.s. dokázali vyprodat K&K PNEU Arénu!

21.02.2016 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - V soboru 6. února 2016 se uskutečnila nejúspěšnější akce letošní havířovské hokejové sezony. Na utkání 48. kola WSM ligy proti Slavii Praha přišlo 5.283 diváků, kteří vyprodali domovský stánek AZetu K&K PNEU Arénu a důstojně tak oslavili 20. výročí existence významného partnera klubu a.s. PODA.

Součástí výjimečné akce nebyl jen hokejový zápas, ale také bohatý doprovodný program. Už před utkáním se před halou otevřela fan zóna se soutěžemi a koncertem skupiny NEBE. Slavnostní nástup hráčů na led doprovázela bubenická show a ohňové efekty. Hymnu České republiky zazpíval dětský pěvecký sbor ROZMARÝNEK ze ZŠ Žákovská, na svetělné tabuli se promítl videovzkaz odchovance Davida Pastrňáka ze zámoří. Čestného buly se zúčastnili poslankyně Parlamentu ČR PaedDr. Milada Halíková, Primátor Havířova Bc. Daniel Pawlas, statutární ředitel a.s. PODA Ing. Martin Šigut a prezident HC AZ Havířov Jaroslav Mrowiec.

Také přestávky parádního a dramatického hokejového představení hráčů AZetu a Slavie byly vyplněny zajímavým programem. Představily se finalistky soutěže MISS RENETA 2016 i malí hokejisté z AZeťácké přípravky. A na závěr hokejové bitvy, která skončila výhrou AZetu 3:0, se při společné děkovačce hráči i fanoušci dočkali krásné světelné show.

„Jsem moc rád, že akce Fandí celá hala, se povedla na výbornou. Její příprava trvala 4 měsíce a předcházelo jí hodně osobních schůzek jak u nás v klubu tak u hlavního partnera akce, a.s. PODA. Chtěl bych moc poděkovat všem, kdo se podíleli na její přípravě a také na zdárném průběhu tohoto krásného (nejen) hokejového večera. Osobně děkuji Ing. Martinu Šigutovi, Jiřímu Švarcovi a Ing. Janě Mudrové z a.s.PODA a také a PaedDr. Liboru Lenčovi. Děkuji také za podporu primátoru Havířova Bc. Danielu Pawlasovi a poslankyni PČR PaedDr. Miladě Halíkové,“ říká prezident AZetu Jaroslav Mrowiec a dodává. „Velmi si ceníme úrovně, na jaké probíhá spolupráce s těmito našimi partnery, a věřím, že v ní budeme pokračovat i do budoucna“.

Manažer klubu Patrik Rimmel oceňuje atmosféru zápasu a říká: „Super byli kromě všech účinkujících i naší hráči a skvělí byli i fanoušci, mezi kterými nechyběla spousta rodičů s dětmi. Všichni si tento den náramně užili.“

Pro všechny fanoušky havířovského hokeje nyní nabízíme ohlédnutí za mimořádně povedenou akcí ve formě aktuálně pořízeného videozáznamu a také fotoreportáže. Pojďte si ještě jednou připomenout vyprodanou halu!

A na závěr krátké časosběrné video (Autor: Jiří Velička)