Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

AZ OPEN letos už podesáté

21.06.2021 | Klub

H A V Í Ř O V - Jubilejní 10. ročník tenisového turnaje čtyřher AZ Open se letos uskuteční poslední červencovou sobotu 31. 7. 2021. Místem konání je, jako každoročně, areál Tennis Hill v Havířově-Životicích. Hrát se bude od 9 hodin.

„Očekáváme opět hojnou účast partnerů, fanoušků, hráčů a všech, kteří chtějí změřit síly v tomto pravidelném a oblíbeném turnaji,“ hlásí za organizátory Aleš Bambula. V minulosti se na turnaji představila řada současných i bývalých hráčů AZetu mimo jiné Robert Říčka, Jiří Krisl, David Klimša, Jan Maruna, Marek Sikora, Daniel Seman, ale také legenda klubu Harry Valerián a v neposlední řadě nejlepší český hokejista posledních let David Pastrňák.

„I letos se na turnaji představí mnoho z nich a navíc i nová posila našeho klubu Vlastimil Dostálek, manager klubu Pavel Zdráhal se svým synem Patrikem a také jedna z hvězd posledního extraligového play-off Jakub Kotala,“ dodává Aleš Bambula.

Přihlášky je možno podávat telefonicky na čísle 777 774 020 nebo je posílat na email hokej@hc-havirov.cz. Přihláška bude platná po zaplacení startovného ve výši 700,- Kč. Prezentace v den turnaje začíná v 8 hodin. Hrát se bude jako tradičně systémem losovaných čtyřher.

V ceně startovného jsou snídaně, oběd, svačina, kurtovné, míče a malý dárek pro každého účastníka turnaje. Na páry umístěné na medailových pozicích čekají hodnotné odměny.

Oficiální plakát AZ Open: