VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZ Globus Cup 2019 bude v sobotu 11.5.

27.04.2019 | Petr Miklas

V sobotu 11. května se uskuteční již sedmý ročník turnaje v minikopané AZ Globus Cup. Opět se bude konat v areálu MFK Havířov a hlavním partnerem je Hypermarket Globus. Letos se turnaje zúčastní rekordní počet šestnácti týmů. Začátek je v 9:00 a vstup zdarma.

Do turnaje, který pořádá AZ RESIDOMO Havířov, se přihlásilo hned šestnáct týmů z řad hokejistů, fanoušků a partnerů klubu. Kromě tradičních účastníků AZ RESIDOMO Havířov, AZ legendy, KA Club, Globus Team a Rumboys Havířov, zopakují svou účast Tatra Kopřivnice, Orli Orlová, Baloňáci Havířov, Euroline Team a Panteři Havířov. Nováčky budou Býci Karviná, Rapid Havířov, Baier Team, Stará garda Havířov, Autodům Vrána Team a Rádioklub Team.

Samozřejmostí je občerstvení, trampolíny pro děti a nově také mini hřiště.