AZ GLOBUS CUP 2020 bude 27.6.

19.06.2020 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - V sobotu 27. června se v areálu MFK Havířov uskuteční osmý ročník turnaje v minikopané AZ Globus Cup. Hlavním partnerem akce je Hypermarket Globus. Akce začíná v 9:00 a vstup je zdarma.

Turnaje v minikopané, který pořádá AZ Heimstaden Havířov, se i letos zúčastní šestnáct týmů. Ty tvoří hráči z řad hokejistů, fanoušků a partnerů klubu. Kromě tradičních týmů jako jsou třeba AZ Heimstaden Havířov, AZ legendy, Panteři Havířov, Euroline team, Autodům Vrána team a Baier team, si letos na AZ Globus Cupu 2020 zahrají HC Horní Suchá, Torpedo Excelsior Havířov, Výběr Extraligy, Česká Dubai, HC Kopřivnice, Dynamo Havířov, HK Nový Jičín, HC Orlová, HC Wolwes Český Těšín a Rapid Havířov.  Letos se turnaje nezúčastní historicky nejúspěšnější tým KA klub Havířov. Hrát se bude 2x10 minut na čtvrtině fotbalového hřiště, zápasy od pátého místa pak 1x12 minut.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, vstup na akci je zdarma, občerstvení je zajištěno. Pro děti bude na místě skákací hrad a soutěže o ceny. Na akci proběhne i autogramiáda hráčů AZ Heimstaden Havířov i s novými posilami.